1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jocuri noi, addon-uri, ştiri

Discussion in 'Jocuri' started by Xllerator, Nov 27, 2003.

1. crocodilu

crocodilu Membru Senior

Poza de la Doom 4 merita cel putin 1 bulina rosie :smile:)

2. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

X3: Teran Conflict e disponibil pentru preload pe Steam (aproape 8 GB luați cu 1 MB/sec, progress bar-ul indică permanent 0%), vineri dimineață se activează.

am micsorat primu' sc (lai) :biggrin:

Attached Files:

3. lai

lai 370HSSV-0773H

Pana una alta Fallout s-a aratat in magazine. Toti credinciosii au preaslavit deja idolul de aur al celor de la Bethesda, ofrandele lor concretizandu-se in note demne de un zeu pagan care se respecta.
    Pana cand veti putea venera cu propriile manute si ochisori aceasta creatie demiurgica va puteti bucura de experienta orgasmica a altora.

4. war4peace

war4peace Membru Senior

/me drools
    Da, arată excelent, de-abia aştept.

5. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

O iesit RA3. omglolwtfbbq. bong420.

6. dreamer

dreamer Little Devil

N-am jucat decat o prima misiune, aseara. Cute, dar parca Tiberium Wars era mai fain, insa merita investigat un pic mai in detaliu.

7. war4peace

war4peace Membru Senior

Am jucat Fallout 3 până azi dimineaţă pe la 06:15. Şi aş mai fi continuat, dar ar fi urlat prietena la mine :smile:
    ...Ce să zic, pretty annoying but VERY addictive. Mi-a luat ore bune să mă prind ce dracu e VATS :smile: şi build-ul actual al caracterului e sucky, mereu am impresia că alte stats sunt mai bune. Am murit de ţâşpe ori, dar nevermind, m-am învăţat să dau F5 la fiecare 3 minute. Mi se pare nasol că rămân mereu fără gloanţe, că trebuie să mă bazez pe arme albe şi că acestea se învechesc mereu. Plus că level-up-ul mi se pare lent. Anyway, am un week-end de gaming în faţă :smile:

8. lai

lai 370HSSV-0773H

9. Neo

Neo Motan agresif

Eu am renunțat la primul oraș după ce ieși din Vault. Mi se pare aiurea dintr-un singur pdv, anume că nu e online. E-peen stuffz :biggrin:

10. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Jocurile de la Bethesda nu au avut niciodata multiplayer. Thank god for that, exista destule wow-uri pe lumea asta. :tongue: Poate imi zici si mie cum ar functiona un concept gen super-cool cum este V.A.T.S. in multiplayer... sau Max Payne's bullet-time sau alte chestii de genul asta. Dar scuze, nu vreau sa transform topicul intr-un singleplayer vs multiplayer vs mmo.

11. war4peace

war4peace Membru Senior

Scrolled down to RPG section. Me drools.
    Iară o să îmi pierd nopţile butonând. Sper să mai dureze ceva până apar jocurile astea; nu de alta, dar Sacred 2 mai are până îl termin, GTA IV la fel, nu vreau să mă aglomerez concomitent cu uşurarea buzunarelor. La naiba cu Steam, că tare uşor cumperi de acolo... temptations, temptations... :frown:

12. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

13. dreamer

dreamer Little Devil

Yummy, daca e cel putin la fel de bun ca si primul, super-yummy... :smile:

14. dreamer

dreamer Little Devil

15. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

16. SCViper

SCViper Membru Senior

Amen to that. Giant robots fighting each other does it get any better ? :biggrin:

17. war4peace

war4peace Membru Senior

18. war4peace

war4peace Membru Senior

Borderlands Hands-On Impressions.
    Este vorba de un FPS combinat cu RPG, care se poate jucat şi online. Interesant, printre altele, faptul că dev-team-ul a conceput un AI care generează armele procedural. Jocul are un sistem level-up WoW-like, mă rog, se inspiră la greu din jocuri cunoscute, which is a good thing. E unul din foarte puţinele jocuri pe care le aştept cu nerăbdare.

19. war4peace

war4peace Membru Senior

20. Velkan

Velkan Moderator

A auzit cineva de ăsta? Pare un Diablo care nu se ia prea în serios. Mie îmi plac artwork-urile, parcă aduc a Settlers.

Apare pe 27 octombrie.