Jocuri noi, addon-uri, ştiri

Discussion in 'Jocuri' started by Xllerator, Nov 27, 2003.

1. crocodilu

crocodilu Membru Senior

Poza de la Doom 4 merita cel putin 1 bulina rosie :smile:)

2. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior Sugar daddy

X3: Teran Conflict e disponibil pentru preload pe Steam (aproape 8 GB luați cu 1 MB/sec, progress bar-ul indică permanent 0%), vineri dimineață se activează.

am micsorat primu' sc (lai) :biggrin:

Attached Files:

3. lai

lai 370HSSV-0773H

Pana una alta Fallout s-a aratat in magazine. Toti credinciosii au preaslavit deja idolul de aur al celor de la Bethesda, ofrandele lor concretizandu-se in note demne de un zeu pagan care se respecta.
    Pana cand veti putea venera cu propriile manute si ochisori aceasta creatie demiurgica va puteti bucura de experienta orgasmica a altora.

4. war4peace

war4peace Membru Senior

/me drools
    Da, arată excelent, de-abia aştept.

5. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

O iesit RA3. omglolwtfbbq. bong420.

6. dreamer

dreamer Little Devil

N-am jucat decat o prima misiune, aseara. Cute, dar parca Tiberium Wars era mai fain, insa merita investigat un pic mai in detaliu.

7. war4peace

war4peace Membru Senior

Am jucat Fallout 3 până azi dimineaţă pe la 06:15. Şi aş mai fi continuat, dar ar fi urlat prietena la mine :smile:
    ...Ce să zic, pretty annoying but VERY addictive. Mi-a luat ore bune să mă prind ce dracu e VATS :smile: şi build-ul actual al caracterului e sucky, mereu am impresia că alte stats sunt mai bune. Am murit de ţâşpe ori, dar nevermind, m-am învăţat să dau F5 la fiecare 3 minute. Mi se pare nasol că rămân mereu fără gloanţe, că trebuie să mă bazez pe arme albe şi că acestea se învechesc mereu. Plus că level-up-ul mi se pare lent. Anyway, am un week-end de gaming în faţă :smile:

8. lai

lai 370HSSV-0773H

9. Neo

Neo Motan agresif Sugar daddy

Eu am renunțat la primul oraș după ce ieși din Vault. Mi se pare aiurea dintr-un singur pdv, anume că nu e online. E-peen stuffz :biggrin:

10. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Jocurile de la Bethesda nu au avut niciodata multiplayer. Thank god for that, exista destule wow-uri pe lumea asta. :tongue: Poate imi zici si mie cum ar functiona un concept gen super-cool cum este V.A.T.S. in multiplayer... sau Max Payne's bullet-time sau alte chestii de genul asta. Dar scuze, nu vreau sa transform topicul intr-un singleplayer vs multiplayer vs mmo.

11. war4peace

war4peace Membru Senior

Scrolled down to RPG section. Me drools.
    Iară o să îmi pierd nopţile butonând. Sper să mai dureze ceva până apar jocurile astea; nu de alta, dar Sacred 2 mai are până îl termin, GTA IV la fel, nu vreau să mă aglomerez concomitent cu uşurarea buzunarelor. La naiba cu Steam, că tare uşor cumperi de acolo... temptations, temptations... :frown:

12. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

13. dreamer

dreamer Little Devil

Yummy, daca e cel putin la fel de bun ca si primul, super-yummy... :smile:

14. dreamer

dreamer Little Devil

15. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

16. SCViper

SCViper Membru Senior Sugar daddy

Amen to that. Giant robots fighting each other does it get any better ? :biggrin:

17. war4peace

war4peace Membru Senior

18. war4peace

war4peace Membru Senior

Borderlands Hands-On Impressions.
    Este vorba de un FPS combinat cu RPG, care se poate jucat şi online. Interesant, printre altele, faptul că dev-team-ul a conceput un AI care generează armele procedural. Jocul are un sistem level-up WoW-like, mă rog, se inspiră la greu din jocuri cunoscute, which is a good thing. E unul din foarte puţinele jocuri pe care le aştept cu nerăbdare.

19. war4peace

war4peace Membru Senior

20. Velkan

Velkan Moderator

A auzit cineva de ăsta? Pare un Diablo care nu se ia prea în serios. Mie îmi plac artwork-urile, parcă aduc a Settlers.

Apare pe 27 octombrie.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice