Is this fun or what? :D

... Trebuie sa nu uitati niciodata une dintre cele mai importante reguli ale Bisericii in ceea ce priveste Casatoria: DARUIESTE PUTIN, DARUIESTE RAR, SI MAI PRESUS DE ORICE, DARUIESTE CU ZGARCENIE. Altfel, ceea ce ar fi o casatorie normala s-ar transforma intr-o orgie a destrabalarii sexuale.

Pe de alta parte, teroarea miresei nu trebuie sa fie extrema. Desi sexul este in cel mai bun caz revoltator si, in cel mai rau caz, dureros, trebuie indurat si asa a fost de la inceputurile timpului, deoarece este compensat de construirea unei relatii monogame si de copiii rezultati din aceasta. ...

Pentru cei ce doresc sa aprofundeze aceasta lectura, click here.
 
[during sex] "In timp ce el pufaie si gafaie, ea va ramane perfect tacuta sau va purta comversatii plictisitoare despre treburile casnice." :biggrin:

E obligatoriu sa fie plictisitoare. :biggrin: Nu cumva sa se simta cineva bine. :biggrin:
 
Ma dadeam si io pe net sa mai iau pulsul hardware-ului, preturile, alea alea si dau peste aceasta nestemata:

dragilor: eu am un ati 4870 de la palit lam luat prin august 2008 ,ce sa a zic ma jok zilnic 4-5 ore pe un procesor 6000+ monitor acer 22 inci merge struna matzi intzeles struna nui scapa nimic sar pixeliii din monitor am o kalitate la imagine de nici mie nu-mi vine sa cred fps-uri in rezolutzie de 1650*1080 am undeva la 91 cu antistropik la maxim in cod5 crysis si farcry 2 . E mondiala placa asta nu-mi trebe alceva mai bun cine are banii so ia ca nui va parea rau dai totul la maxim si savurezi placerea la maxim. Repet e mondiala nu le mai tot comparatzi cu nvidia ca aia as fomisti cer niste pretzuri la placi ca de baniii aia deskid netcaffe cu 15 calculatoare si calitatea e la fel de buna poate si msi buna.

Sursa aici, (primul comentariu)

Deci da, antistropik, care este ... ba ... mondiala.
 
Pacat ca nu savureaza omu' si placerea Bonduelle. :biggrin:
Asa poate i-ar mai sari si ceva neuroni in ajutor atunci cand posteaza.
 
Cica acusica vine cutremuru' dragi co-forumisti:

Eu am venit la OTV la rugamintea dl Dan Diaconescu ca sa prezint ultimele mesajele si ce noutati mai sunt despre cutremur. Am spus in cadrul acelei emisiuni perioadele care l-as vedea eu posibile ale cutremurului.

De aici pana a spune ca e de Pasti sau ca maine este cutremurul e o cale foarte lunga.

Tin sa va amintesc, ca nu sunt eu acela care a creat panica. Daca va mai aduceti aminte acum 2 saptamanii scria la OTV negru pe alb ca in 2 ore va fi marele cutremur, in seara asta e marele cutremur si tot felul de mesaje neadevarate despre cutremur. ...

Sursa aici

Si sa nu va rade-ti pen' k asta este om serios nu k Hancu.

PS:

Nu pot confirma daca cutremurul va fi pe data de 11 aprilie. Un raspuns concret vi-l pot da pe vineri.
Scuze , am uitat. In acest weekend(4-5) nu se va intampla nimic. Asadar Weekend placut
 
A avut dreptate, nu s-a intamplat nimic. Eu unul am cam dormit in week-end si stiu sigur ca nu m-a trezit nimic. Scuze, am uitat, n-am fost acasa. Asadar saptamana placuta. :tongue:
 
nicolin in Basarabia sunt manifestatii anticomuniste, impozitele cresc si apropo de criza, a ajuns si la firma la care lucrez. Cine-i Jiji si cui ii pasa de el?

w4p sa-ti traiasca sora si sa fie sanatoasa. Bine ca n-a patit nimic.
 
Back
Top