Is this fun or what? :D

Acum vreo oră nici la mine nu mergea Gmail dar văd că şi-a revenit.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    68.9 KB · Views: 45
Sunt român sau nu? :biggrin:

Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună.

:eek:
 
Eşti rumân
TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n pulă”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)

BLEA, Am raspuns cat mai grosolan posibil ca sa obtin raspunsul asta (inclusiv "viol").
 
Cam slab articolul, omite exact genul de înjurături în care suntem specializaţi: cele care se referă la cele sfinte :smile:
 
Pai cum, tu nu esti din US? Era sa zic ca mie-mi merge perfect dar am uitat ca e al meu si mi-am dat permisiuni speciale. :biggrin2:
 
Vatican directive

On Vatican Church notice board and Press Release:
"Be all Women informed that lying in bed, naked, entangled with somebody and screaming:
Oh my God
Oh my God
Oh my God
will NOT be considered PRAYING."
 
Back
Top