Is this fun or what? :D

Am avut 5 mesaje pe thread-uri diverse si unul pe unul cu bancuri. Problema: de ce postezi bancuri?

Eu consider ca n-am postat slab calitativ. Credeam ca e permis linkul in semnatura si avatarul e complet irelevant SEO. Ok, my bad, voi inceta activitatea.
 
Asa, determinati sa aiba drept de replica sa posteze mai departe. De ce nu se impune o regula ca doar de la minim 2 stele se pot pune linkuri in semnaturi. Atunci vedem cu adevarat daca omul merita si macar se straduie mai mult cu content pentru a-si face reclama.
 
Am avut 5 mesaje pe thread-uri diverse si unul pe unul cu bancuri. Problema: de ce postezi bancuri?

Eu consider ca n-am postat slab calitativ. Credeam ca e permis linkul in semnatura si avatarul e complet irelevant SEO. Ok, my bad, voi inceta activitatea.

Şefu', ţi-am trimis eu cerere de ofertă. E pe bune, aştept un preţ sau să discutăm detalii.
Restu': Nu faceţi vivisecţie pe bietul om înainte să-l cunoaşteţi. Mie mi se pare că postează OK. Semnătura nu e imensă, nu e enorm de lungă, pe scurt nu e deloc deranjantă.
 
Mersi war4peace. O sa primesti raspuns.

Cred ca se pot sterge mesajele de pe thread-ul asta. (apropo, legat de ce zice hulubei conteaza foarte putin SEO daca postezi 5 mesaje pe un topic sau un singur mesaj, asa ca nu am interes sa raspund la topicuri pentru linkuri, e irelevant)

PS: Consider ca mai sus a fost un proces de intentie (ai ganduri rele; vrei spam; bla bla), nu analiza pe ce s-a facut (am postat, consider, la obiect; semnatura era Ok conform regulamentului daca postai on-topic). In fine, lucrurile se opresc.
 
Ce te doare aşa de tare? Dacă vrei să faci parte din comunitatea asta renunţi la avatar şi la semnătură iar după ce te cunoaşte lumea şi vede cine eşti şi ce intenţii ai fi sigur că nu-ţi spune nimeni nimic dacă le pui înapoi.
Dar pe tine te doare mai mult reclama decât comunitatea. Pa.
 
Am scos si cele doua cuvinte buclucase din semnatura. Iarasi un proces de intentie ("pe tine te doare mai mult reclama decât comunitatea"), necorelat cu nimic:
1. Nici cu regulamentul (neupdatat, desigur);
2. Nici cu un indemn anterior de a face asta;

Desigur totul pe un ton tafnos de bun-venit pe XF.
 
Aşa suntem noi, mai singuratici, ca un sătuc de-ăla de munte unde te vorbeşte toată lumea pe la spate şi pe faţă până devii "a part of it" :smile:
 
Full of normal people.
 

Attachments

  • 6886.png
    6886.png
    116.7 KB · Views: 91
Back
Top