Is this fun or what? :D

Pentru că pe neinfectat îl roade grija de mine şi de motivele pentru care nu mai candidez, deşi a refuzat să îmi dea un mizilic de 30.000 euro taxă de înscriere, chit că aş fi candidat şi la Mizil… dacă ar fi acceptat să mă sponsorizeze, redau câteva din motivele pentru care m-am retras strategic peste 4 ani…

Sursa aici.
 
Draga mami si tati,

Ghidul nostru ne-a spus sa scriem acasa ca poate ati vazut la televizor inundatia si sunteti ingrijorati. Suntem bine. Apa a luat doar un cort si doi saci de dormit. Din fericire, nimeni nu s-a inecat pentru ca eram toti pe munte si il cautam pe Cristi. A, da, sun-o pe mama lui Cristi si spune-i ca totul e bine. Cristi nu poate scrie pentru ca si-a rupt mana. Am mers si eu cu unul dintre jeep-urile Salvamont. A fost super. Nu l-am fi gasit niciodata in intunericul acela daca nu fulgera. Ghidul nostru, Victor, s-a enervat foarte tare pe Cristi pentru ca a plecat fara sa spuna nimanui.
...

Sursa aici
 
Reclamă targetată.... ? Incurcate devin caile reclamei pe internet... Greu imi imaginez cum a ajuns reclama aia acolo...

LE: se pare ca are site si blog.
 

Attachments

  • X-0019.jpg
    X-0019.jpg
    65.9 KB · Views: 56
Back
Top