Is this fun or what? :D

Cancel n-am văzut (în sensul că n-am căutat :biggrin:). Am apăsat instinctiv pe ceea ce ar fi trebuit să fie ESC, dar care era, de fapt, ceva punct şi virgulă (prima tastă din stânga sus). Cre că am încercat şi ENTER, dar, as i said, era white screen of death... :smile:
 
Sunt 3 taste mari de acţiune în partea dreaptă, ca şi la bancomat: Accept, Cancel, şi Correct.
 
Foarte tare.
De aia mi-am facut eu home banking. Nu cred ca vrei sa stii cat a durat sail activez. :biggrin:
 
Sursa: user-ul Saltwater de pe linuxsoft.ro
 

Attachments

  • developers.jpg
    developers.jpg
    78.3 KB · Views: 127
print_r($_SERVER) la EVZ 15.07.2008 17:31

Pe IE nu apare. Sa inteleg ca este site optimizat pentru IE?
 

Attachments

  • evz.JPG
    evz.JPG
    295.5 KB · Views: 92
Mai nou, fotografiile se aporteaza...:biggrin:

APORTÁ, pers. 3 aportează, vb. I. Tranz. (Despre câinii de vânătoare) A aduce vânatul împuşcat sau un obiect aruncat. – Din fr. apporter.
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    22.1 KB · Views: 69
Citat gasit intr-o semnatura pe un forum:
"I would love to change the world, but they won't give me the source code."
:rotf:
 
Trăiască anunţurile tâmpite de pe e-jobs. Acum, cu tot cu răspunsuri.
Disclaimer and copyright: se recomandă răspândirea cât mai largă a acesui screenshot :wink:
 

Attachments

  • Ejobs.png
    Ejobs.png
    86.5 KB · Views: 110
Mare lucru nu e de firma care a postat anuntul. Cine stie de "afacere de familie" e si au aflat de obtiunea e-jobs pentru promovare. Nu e funny, e ca si cum ai rade de un handicapat. :smile:

Iar individul care a dat raspunsurile are o tzara de simt al umorului si prea mult timp de pierdut (pe e-jobs) :smile:.
 
OK, deci am mult timp de pierdut, hă? :wink:
Am primit anunţul ca "funny stuff" de la prietena mea şi... m-am hotărât să aplic :smile:
 
Si cand te gandesti ca au dat bani ca sa apara pe e-jobs... Nu puteau sa plateasca pe cineva sa le faca un anunt cum trebuie? "OK??"

war4peace, de ce esti negativist? In loc sa zici ca ai simtul umorului... :biggrin:
Sper ca nu pui la suflet (am talent sa-mi fac prieteni noi). :smile:
 
Ai 3 anunţuri moka pe ejobs, şi pe mine mă tot bat la cap şi ejobs şi neogenii cu ele.
 
Back
Top