Is this fun or what? :D

jarod

Super Moderator
N-am găsit un thread cu poze fun. :biggrin:
 

Attachments

  • numbers.gif
    numbers.gif
    9.9 KB · Views: 211
Că tot suntem în plină sesiune, foaia A4, pe care am voie să o folosesc la examen (Sisteme de operare 1). Nu este voie să fie listată sau să folosim LUPA.

Fata:


Verso:
 
Boian Florin, după mine, cel mai tare profesor din Facultatea de Matematică şi Informatică din Cluj-Napoca (dar nici pe domnu Vancea nu îl uităm). Singuri profesori care la noi au ţinut cursuri cu sala plină.

Gata cu OFF-TOPIC-ul.
 
Mie al doilea blog mi se pare de un mahalagism/infantilism cras. Nu vreau să spun că e definitoriu pentru societatea noastră, dar aş zice că e definitoriu pentru cei care îl găsesc distractiv. Există satiră a la Caţavencu, şi există gunoi a la România Mare. Blogul acela tinde spre al doilea.

P.S. Citez, ca să nu creadă lapcat că am ceva cu el, cum a sugerat pe un alt thread:
Vroiam initial sa scriu o carte despre tradarea micului Titulescu, dar mi-a fost teama ca lumea cea rea va crede ca micul Titulescu este de fapt penisul lui Nicolae Titulescu. Cum este si cazul micului Nastase. Tihihi.
Dar asta doar m-a mirat, nu m-a enervat. M-a enervat ca trebuia sa fac pipi rau de tot si Dana ocupa baia.
Salut. Astazi e prima zi pe blog. O sa va spun, din cand in cand, ce gandesc. De exemplu acum ma gandesc la Irinel Columbeanu sodomizandu-ma cu o crosa de baseball.
A zis ca sunt popo, iar eu am plans.
Bine-ai venit pe blogul dumitale. Mare atenţie să nu cazi în cur de fericire. În curul meu adică.
Mahala, "tihihi"!
 
Nu stii niciodata cine te-a servit pana nu citesti nota... n-o platesti, te-a spart... :biggrin:

PS: inainte sa va legati de faptul ca scan-ul e .pdf, va spun eu ca asta e singurul format disponibil pe Workcentre-ul pe care il am la dispozitie...
 

Attachments

  • chelner.PDF
    15.5 KB · Views: 154
:biggrin: Errrmm... she`s blonde... she is a CS player... what more would you ask from such a beauty?
 

Attachments

  • Ooo da.jpg
    Ooo da.jpg
    54.9 KB · Views: 233
Back
Top