Is this fun or what? :D

Eu inca de la primele incercari de a vizualiza ceva pe TikTok, am simtit o repulsie imensa de nedescris: pentru numele platformei, pentru logo, pentru ca nu am contoale media, pentru continutul initial cel putin, pentru ca am simtit un SPAM/flood din start din toate partile. Doar zic, puteti continua.
 
Eu inca de la primele incercari de a vizualiza ceva pe TikTok, am simtit o repulsie imensa de nedescris: pentru numele platformei, pentru logo, pentru ca nu am contoale media, pentru continutul initial cel putin, pentru ca am simtit un SPAM/flood din start din toate partile. Doar zic, puteti continua.
Nu trebuie sa fim compatibili cu tot. A fost facut de niste oameni care au fost nascuti si au trait in alta cultura decat a noastra, unde cerintele sunt altele.
 
Foarte tare cursa de duminică btw :biggrin:
 

Attachments

  • Formula 1 subtitles.jpg
    Formula 1 subtitles.jpg
    103 KB · Views: 59
Ati citit comentariile? M-am ingrozit. Indoctrinatii nu mai pot recunoaste manipularea nici cand li se scrie text negru pe alb.
 
Unii se ingrozesc, altii se amuza. Nu ti-a trecut prin cap ca recunosc manipularea dar nu le pasa, pentru ca nu asta e ideea. Brainless fun este.
 
Cred că unii se supără pentru că rața are sigla hotelului pe burtă (ceea ce nu se vede prea bine din poză). Probabil sunt aceleași persoane care răzuie și demontează siglele de pe mașini imediat ce le cumpără (probabil cu drujba), ca să nu mai facă reclamă gratuită.

Dacă nu e asta, habar n-am.
 
  • Like
Reactions: Neo
Da, for some reason nu vezi nici mașini fără sigle pe stradă... Și unii le pun și nume... Și nu de-aia se duce de râpă lumea.
 
Back
Top