Is this fun or what? :D

Pisica mea e mai putin jucausa, ar spune hrana ei vie (vaneaza o gramada). Nu se joaca cu aspiratorul, a incercat cu compresorul de spalat masina si nu a fost impresionata prea tare. Cred ca pisica din film e un pic defecta :biggrin:
 
Linus e foarte bun la nerd rage. git (content versioning system-ul făcut de Linus) are o funcționalitate specială de blame, care păstrează tot istoricul codului și îți poate spune exact cine a făcut bușeala.
 
Dafuq I just read :hmm:
 

Attachments

  • dafuq.png
    dafuq.png
    91.6 KB · Views: 48
Superb. :bravo:

Because if you want me to "act professional", I can tell you that I'm
not interested. I'm sitting in my home office wearign a bathrobe. The
same way I'm not going to start wearing ties, I'm *also* not going to
buy into the fake politeness, the lying, the office politics and
backstabbing, the passive aggressiveness, and the buzzwords. Because
THAT is what "acting professionally" results in: people resort to all
kinds of really nasty things because they are forced to act out their
normal urges in unnatural ways.
 
Nu e fun, dar e legat de situație. Mai mult context aici. Unii chiar cred că dictatorul o să se schimbe.
And please bring up "cultural sensitivity" while at it. And I'll give you back that same "cultural sensitivity". Please be sensitive to _my_ culture too.

Revenind kindof ontopic, avem Linux 3.11 for workgroups.
 
Eu nu înțeleg o chestie. Citeam comentariile pe AT și văd că lumea e foarte contrariată și se fâstâcește că le-a spus Linus unora pe șleau că au făcut o prostie, că n-are tact, că e nesimțit, că nu știu ce. Pe lângă faptul că tot ei au transformat totul într-o telenovelă [publică]. Ce naiba, chiar trebuie să ne tapetăm totul cu puf ca să fim politically correct și fluffy că altfel sar toți de fund în sus?
 
Back
Top