Is this fun or what? :D

De fapt un amic mi-a dat link la un articol de pe situl asta. Apoi am descoperit articolul pus in link. Nu folosesc feeduri, ori sunt articole de pe siturile frecventate de mine, ori sunt linkuri date de prieteni ori sunt situatii ca in prima propozitie a acestui post.
 
Pai Mr. Lucas a zis ca n-o sa faca ep.7, dar cine stie cine cumpara licenta... Stii cum e capitalismul modern: There can be only one.
 
Meanwhile on Google Maps...
Poza facuta azi, daca intrati poate mai apucati sa vedeti si "live" zona respectiva. :biggrin:
 

Attachments

  • justgoogle.jpg
    justgoogle.jpg
    62.2 KB · Views: 68
Comentariu la linkul lui Miahi:

"M-am rugat si m-am tot rugat, am dat si bani, si tot degeaba. Bag pula-n ea de religie."

Now that is fun...:biggrin:
 
Din cate am inteles ce a gasit Cosmin exista de ani de zile pe google maps, eu o stiam de acum o saptamana cand am fost la o cununie acolo si lumea mi-a spus ca e de mult de tot :smile:
 
Din pacate nimic sigur. Daca a fost raportat nu inseamna mai nimic, fie proprietarul site-ului deja a reparat problema sau nu era reala inca de la inceput.
Sigur ca avertismentul respectiv e bun, pentru ca te pune in garda daca apar ciudatenii.
 
Educaţie de tip românesc? Cred că nu-i rău deloc şi ar trebui să se-nmulţească.
 

Attachments

  • 2011-11-21 10.51.41.jpg
    2011-11-21 10.51.41.jpg
    91.1 KB · Views: 72
Back
Top