Is this fun or what? :D

Probabil e făcută de Samsung să fie dată cadou împreună cu produsul aferent, da' românul s-a gândit să facă un ban cinstit. Ca și când ți-ar vinde separat încărcătorul la telefonul mobil, doar pentru că e în altă cutie.
 
Incarcatorul va fi vandut separat in curand. Directiva UE, toate incarcatoarele trebuie sa respecte standardul microUSB si vor fi vandute separat, ca sa reduca poluarea. Adica sa nu fii tentat sa arunci vechiul telefon cu tot cu incarcatorul lui.
 
Haideti sa invatam chineza in 5 minute...
 

Attachments

  • engleza-chineza.jpg
    engleza-chineza.jpg
    76.7 KB · Views: 74
These guys always find a way to crack me up... :lol:

Acum serios, cine a făcut treaba asta ar trebui nu doar concediat ci și împușcat. În rotulă.
 

Attachments

  • wtfing.png
    wtfing.png
    23.7 KB · Views: 80
Tocmai la aia mă uitam și eu. Încearcă pe un browser wide (1600px) și apoi redimensionează lățimea (1000px).
 
Nu doar de browser, ci şi de zonă. Se poate folosi zoom în loc de redimensionat diverse sau întins pe n monitoare.
Also, it's beyond awesome. :jumpy:
 
Pirate Party Refuses to Shutdown Pirate Bay Proxy, Faces Lawsuit

In their ongoing efforts to make The Pirate Bay inaccessible, the Hollywood-backed anti-piracy outfit BREIN is now going after the Dutch Pirate Party. BREIN is demanding that the political party ceases operating a proxy site, and is threatening to sue. The Pirate Party is not impressed by the demands and has sent BREIN their response as a torrent, fittingly hosted at The Pirate Bay.

:rotf:
 
Sărmana femeie. Măcar ea nu face rău, ca nemernicii ăia care îndrugă aidoma ei prin fruntea țării.
 
Probabil este; putini oameni sunt in stare sa puna cap la cap toate cuvintele alea si probabil doar un profesionist e in stare sa le si insire de la cap la coada fara sa o ia pe aratura.
 
Posibil să aveți dreptate. Însă la noi în sat trăiește o doamnă, fostă profesoară, acum candrie și care le leagă de te și miri. După aspectul cercănat, mie doamna mi se pare un pic plecată.
 
Back
Top