Is this fun or what? :D

Atata timp cat nu te duci pe malul lacului la ghiol, sa stai in cucu gol si sa te dai cu namol cand trece trenu', nu se pune... :goofy:
 
Eu plec la tara. Sa ma plimb cu bicicleta.
Daca imi place ma mut acolo si pun in valoare diploma de injiner agronom.
Care vreti sa munciti la ferma mea? :biggrin:
 
La cat mult/des merg eu cu bicicleta nu cred ca o sa am probleme d'astea. Totusi, articolul mi se pare incomplet. Daca tot baga lumea in sperieti ar trebui sa dea si exemple de şa adecvată.
Revenind la subiectul muncii... ce leafa oferiti la butic?:biggrin:
 
O șa cu cofraj pentru oo. Abia astept modelul ala de 15000 de euroi fara TVA, că doar "se" merită! :biggrin:
 
Dacă e vorba de câte 5% din bicicliști, poa' să fie la fel de bine și cei cu disfuncții erectile, sau cei ce dau în boli de piele din cauza igienei, sau cei ce mușcă din borduri sau iau oglinzi în fund din cauza modului în care circulă, etc. Dar e totuși vorba despre cei 5% care oricum și-o merită, din prisma selecției naturale. Sper că nu vă așteptați ca Pubertatea să bage un articol serios :biggrin:
 
Breda, G. Development of a new geometric bicycle saddle for the maintenance of genital-perineal vascular perfusion. J Sex Med 2(5) Sept. 2005: 605-611.

Huang, V., et al. Bicycle riding and erectile dysfunction: an increase in interest (and concern). J Sex Med 2(5) Sept. 2005: 596-604.

Jeong, S. J. Bicycle saddle shape affects penile blood flow. Int J Impot Res 14(6) Dec. 2002: 513-517.

Lowe, B. D. Effect of bicycle saddle designs on the pressure to the perineum of the bicyclist. Med Sci Sports Exerc 36(6) June 2004: 1055-1062.

...
 
:biggrin:
 

Attachments

  • 18879.jpg
    18879.jpg
    31.6 KB · Views: 75
Am primit un SMS cu mesajul:

"Tata, incarca-mi te rog nr asta de telefon, iti spun dupa de ce."

Am raspuns pe masura:

"Fiule/Fiica draga, eu nu ti-s tata, ai gresit nr de telefon. Cu drag al tau (ne)tata."
 
Am primit un SMS cu mesajul:
"Tata, incarca-mi te rog nr asta de telefon, iti spun dupa de ce."

Interesant e că numărul acela figurează nealocat. A pățit-o un coleg care a vrut să-și "dojenească" fiul/fiica. :hihi:
 
Back
Top