Is this fun or what? :D

La naiba, au facut greseala prea tarziu ca sa imi faca un discount serios la un ventilator cumparat recent de la PC Garage si expira prea devreme pentru eventualul netbook de Craciun. :frown:

Sau poate sunt rau si le cumpar cel mai ieftin mouse din oferta. :biggrin:


LE:
Chiar sunt rau, tocmai mi-am comandat un ventilator de rezerva pt coolerul sistemului meu, PC Garage sponsorizeaza 75% din pret. Probabil cel mai mare discount facut pana acum de ei. :biggrin:
 
în altă ordine de idei, căutarea pe forum după "Is this fun or what" dă... no results.

Optiunea de cautare pe forumul XF e aproape inutila. De cate ori am incercat sa gasesc cate ceva a dat numai rezultate aiurea. Mai mult succes am avut cautand pe google cu optiunea "site:xf.ro".
 
@Icecub & burebista::thumbs::thumbs:
Totusi nu pricep o chestie, hotii veneau linistiti pe strada cu motorul, de ce a venit toata lumea din magazine brusc dupa ei? Iar politistul ala de unde a aparut?
 
@Icecub & burebista::thumbs::thumbs:
Totusi nu pricep o chestie, hotii veneau linistiti pe strada cu motorul, de ce a venit toata lumea din magazine brusc dupa ei?

In primele cateva secunde ale clipului, cei de pe motor i-au furat poseta femeii de pe trotuar (chiar inainte de a face dreapta). Ghinionul lor a fost ca strada era probabil infundata. :biggrin:
 
Acum am vazut si eu. In plus e extrem de amuzant felul in care incep sa dea toti cu scaune si cu ce mai apuca in hoti :smile:.
 
Back
Top