Is this fun or what? :D

Velkan

Moderator
Mda, se pare că nu ştii că drivers sunt în categoria "recommended updates", nu "important updates", şi că aceasta e setată separat (vezi screenshot).

View attachment 8566
Mie îmi dă video, audio și tastatură la important și monitor la recommended. Also ask before download/install ffs, că nu instalez video/audio prin WU. :biggrin:

war4peace

Membru Senior
Adică tu confirmi ce ziceam şi eu. Your point is? :smile: că eu înţeleg că nu te-ai uitat pe screenshot să vezi că respectiva categorie e DEbifată.

war4peace

Membru Senior
Sunt Microsoft? :smile: Atunci, da, pentru ei sunt importante :smile:
Şi mie mi-a pus updates la mouse şi webcam (Mirosoft ambele), dar chiar mă ajută.

war4peace

Membru Senior
Nici eu nu te-am văzut dând cu ouă stricate în preoţi, te-au ţinut mai mult la lucru să te pişi pe candidaţi?

AdrianB1

Membru Senior
Sugar daddy
Da, eram deshidratat :biggrin:

In preoti nu se arunca cu oua stricate, e o risipa de atentie, ii faci sa se simta importanti pentru ca au fost bagati in seama.

Spawn

Membru Senior
Yap, există aşa ceva pe wiki.
E foaarte succint. Dar dacă cineva are ceva de adăugat, e liber s-o facă... :angel:

Last edited by a moderator:

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Asta a fost mai indescifrabilă decât o tocătură de termeni medicali. Sau limbaj corporatist.

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
That was hilarious. Doar daca ai jucat world of warcraft, but still :biggrin:

Foxter

Membru Senior
La partea cu flashul am fost de acord cu Steve Jobs, nu mai avea nevoie de gauri suplimentare de securitate pe sistemele de operare Apple :biggrin:

Oricum eu nu folosesc flash deloc, utilizez ori Firefox (WebM) ori IE 10 (h.264) ca sa vad clipurile Youtube.

IceCub

Membru Senior
Avantajul Flash este ca nu face nazuri la partea de accelerare hardware.

Top Bottom