Is this fun or what? :D

Amuzanti ca'ntotdeauna. Au reusit chiar sa filmeze toate stereotipurile legate de Romania si straini (nu ca n-ar fi in mare parte adevarate) si sa le faca amuzante. Cel putin asa mi s-a parut mie.
Deranjante au fost reclamele la Sandero. Macar daca aruncau un pian sau o rulota peste masina. :biggrin:
 
Vedeti ca unele releasuri ale emisiunii sunt incomplete... Mai exact, lipseste finalul cu masinile pe Transfagarasan ~ 2 minute din film.
 
lai ştii de Sandero tot de la top gear? :biggrin:
Stiu si de fazele alea. Sunt curios totusi cati bani a pompat Renault-ul pentru campania asta. Astia au totusi un buget maricel si niste salarii pe masura, deci cred ca a fost vorba de o suma considerabila.
 
... "Oamenii-cîrtiţă, cum au fost porecliţi, par a fi o rasă prietenoasă, dar sînt foarte primitivi. Încercăm să comunicăm cu ei, dar este greu pentru că nu vorbesc engleza. Accesul lor la suprafaţă se face uşor", a dezvăluit sursa anonimă, adăugînd că preşedintele Bush a abordat chestiunea cu mare prudenţă. "O singură mişcare greşită ar putea determina aceste creaturi să declare război celor de la suprafaţă. Nu ştim sigur cît de numeroşi sînt. Am văzut pînă acum doar un oraş, cu o populaţie estimată la 2.000 de indivizi. S-a sugerat, însă că, în oraşele lor subterane, răspîndite sub toată scoarţa planetei, ar trăi cîteva milioane". ...

Sursa aici

Ba vorbesc engleza, da' e cu accent rusesc. Ce naiba, ca la holiud.

PS: =))
 
Back
Top