Is this fun or what? :D

Păi faci sistemul voice-activated, să declanşeze gazul de-abia când aude „creşterea indemnizaţiilor parlamentarilor”, că atunci sigur sunt toţi :biggrin:
 
Pasăre d'aia avea Fred Flinstone pe post de claxon. :eek:

Ia citiţi aici:

you-will-forward-this-mail.jpg
 
Când plimbi ochii pe ea vălureşte, altfel stă ţapănă. :wink:

Ia, pe asta o vedeţi cum se-nvârteşte?

movingpurple.jpg
 
Dar alea chiar se invart. Probabil stia si Marius de ele oricum si de acolo i-a venit ideea cu vopsitul.
 
Din categoria "Fun SPAM" :biggrin:

URGENT business de la dl Patrick K. W. Chan!
De la: dl Patrick K. W. Chan
(Vicepresedinte & Executive Officer)
Bank of China Limited
Hong Kong.

Eu sunt Domnul Patrick KW Chan & vicepresedinte executiv al Bank of China Limited, Hong Kong. Eu am un forum de afaceri profitabile accident vascular cerebral de interes comun de a оmpartasi cu tine; ea implica transferul de o suma mare de bani. Am dvs. de referinta оn cautarea mea pentru ca se potriveste o relatie de afaceri propuse de mine. Daca sunteti interesat de lucru cu mine nu ma contactati prin intermediul meu privat e-mail (chanpatrick64@yahoo.com.hk) pentru mai multe informatii, ar trebui sa va rog trimite-mi.

Numele dvs. complet:
De telefon si fax:
Tara:

Cвt mai curвnd un raspuns la aceasta scrisoare va fi appreciated.Sincerely,

Dl Patrick K. W. Chan

Email: chanpatrick64@yahoo.com.hk
 
Scuze pentru double post.

Din intelepciunea anonima a lui nea Gigi Becali.

1. "Da' cine e domn'e Nichita Stanescu asta? A adus mai multi bani decat mine in Romania?"

2. "Singura mea placere mai e la Steaua si la oi."

3. "Pe hot, ca sa il prinzi, trebuie ca sa il sechestrezi. Si ca sa iei bunul, trebuie sa il sechestrezi, sa stai cu el. Hotul aruncase cheia. Extraordinar a fost la inchisoare. Am urlat cand am ajuns in inchisoare. Am dat jos toate pozele cu femei goale, pentru ca nu era bordel".

4. "Acum simt ca imi place, e un lucru extraordinar, eu un lucru pe care cred ca vreau sa-l fac si daca ma obisnuiesc, pentru mine obisnuita e a doua natura". (despre mandatul sau la Parlamentul European – n. red.)

5. "Spre deosebire de Vadim, eu n-am niciun fel de de-alea psihice in cap".

6. "Eu voi face politica la nivel de mapamond de Europa".

7. "Daca nu ai bani mirosi a prost".

8. "Prieteniile sunt relatiile interumane cu oameni care au un interes si pe urma ai o chimie".

9. "Sunt gandurile mele care au zeci de ganduri: si da si nu si asta si astalalt, care se-nvart cu zecile gandurile astea in capul meu, dar nu e niciunul stabil".

10. "Este vointa lui Dumnezeu ca eu sa pasc acest popor".

11. "Doctorul mi-a spus ca am creier de copil".

12. "Toti cei care scriu rau despre mine sunt homosexuali".

Sursa aici
 
Back
Top