Is this fun or what? :D

jarod

Super Moderator
Sugar daddy
Cancel n-am văzut (în sensul că n-am căutat :biggrin:). Am apăsat instinctiv pe ceea ce ar fi trebuit să fie ESC, dar care era, de fapt, ceva punct şi virgulă (prima tastă din stânga sus). Cre că am încercat şi ENTER, dar, as i said, era white screen of death... :smile:

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Sunt 3 taste mari de acţiune în partea dreaptă, ca şi la bancomat: Accept, Cancel, şi Correct.

lai

meh
Foarte tare.
De aia mi-am facut eu home banking. Nu cred ca vrei sa stii cat a durat sail activez. :biggrin:

fishy

Membru Senior
Mai nou, fotografiile se aporteaza...:biggrin:

APORTÁ, pers. 3 aportează, vb. I. Tranz. (Despre câinii de vânătoare) A aduce vânatul împuşcat sau un obiect aruncat. – Din fr. apporter.

Attachments

Marius '95

Membru Senior
Sugar daddy
Citat gasit intr-o semnatura pe un forum:
"I would love to change the world, but they won't give me the source code."
:rotf:

war4peace

Membru Senior
Trăiască anunţurile tâmpite de pe e-jobs. Acum, cu tot cu răspunsuri.
Disclaimer and copyright: se recomandă răspândirea cât mai largă a acesui screenshot :wink:

Attachments

ElisaDay

Membru Senior
Mare lucru nu e de firma care a postat anuntul. Cine stie de "afacere de familie" e si au aflat de obtiunea e-jobs pentru promovare. Nu e funny, e ca si cum ai rade de un handicapat. :smile:

Iar individul care a dat raspunsurile are o tzara de simt al umorului si prea mult timp de pierdut (pe e-jobs) :smile:.

war4peace

Membru Senior
OK, deci am mult timp de pierdut, hă? :wink:
Am primit anunţul ca "funny stuff" de la prietena mea şi... m-am hotărât să aplic :smile:

ElisaDay

Membru Senior
Si cand te gandesti ca au dat bani ca sa apara pe e-jobs... Nu puteau sa plateasca pe cineva sa le faca un anunt cum trebuie? "OK??"

war4peace, de ce esti negativist? In loc sa zici ca ai simtul umorului... :biggrin:
Sper ca nu pui la suflet (am talent sa-mi fac prieteni noi). :smile:

Tora

Membru Senior
Ai 3 anunţuri moka pe ejobs, şi pe mine mă tot bat la cap şi ejobs şi neogenii cu ele.

Top Bottom