Is this fun or what? :D

Limitatoarele de viteză nu sunt ceva nou, ce vor ei este enforcement după zona în care ești după GPS. Deci în România o să fie distracție maximă când ai indicatoarele 40-50-80-30-10 puse la intervale de maxim 50m unul de altul :biggrin:

Limitatoarele curente de pe mașini nu încetează funcționarea decât atunci când calci pedala la fund, dar asta vine cu toate problemele (kick-down la cutii automate, demaraj în funcție de câți ponei ai, nu este ceva ce vrei să faci când te strecori prin trafic sau bălării de genul).

Nu știu cum va fi, dar mașina mea mai are vreo 10 ani în ea minim și intenționez să o păstrez cât pot. Chiar dacă s-ar putea să fie necesar să mă leg la cap cu o electrică.
 
Că tot am revăzut Transformers de curând :biggrin:

2811-Optimus-Prime-is-Chuck-Norris-son.jpg
 
Am vazut si eu un canion de 2km adancime. E distractiv cand te plimbi cu motocicleta pe margine.
Nu trateaza doar constipatia, ci toate bolile simultan si definitiv.
 
Cu siguranta nu ajuta, pentru ca acel clip nu este si acolo. Acel link duce doar spre un server FB, nu e un embed al unui link.
Din pacate in ziua de azi e din ce in ce mai greu sa eviti FB din multe motive.
 
Eiii a fost spamat pe whatsapp la un moment dat, de aia! In afar' de cameltoe ul domnisoarei, chiar ca nu e nimic interesant.
 
Last edited:
Back
Top