Is this fun or what? :D

10km adancime? Pana si nord coreenii fac teste la adancimi mai mari. La 10 grade ori se rupe pamantul in doua, ori pica luna de pe cer. Eu eram la film, am aplicatia dar sunt dezactivate notificarile, prea multe stiri alarmiste.
 
Că tot vorbiți de cutremure... :hihi:

cutremur.jpg


Dar pot să vă liniștesc, cumva, și să vă spun că nu se așteaptă nimic major în Vrancea, cel puțin anul acesta. :smile:
 
Exista oare ceva mai imbecil decat ultima reclama Hornbach? Cu ala caruia ii pica in cap casa si iese de sub daramaturi cu sange pe fata dar razand cu gura pana la urechi? :zbang: N-am link.
LE: Asta:
 
Sincer sa fiu nu credeam ca o sa vad ceva mai prost ca reclamele ale cu maimutele alea care rad cand singurul care munceste o pateste sau alea la Perwoll in care la serate si spectacole tipa cara cu ea ditamai bidonul de produs. Se pare insa ca m-am inselat.
 
De unde naiba stiti de reclamele astea? Ca in ultima vreme m-am uitat cam mult la TV, vreo 2 ore pe saptamana, dar pe un canal numit DTX, ceva cu masini, si acolo nu dau asemenea reclame.
 
Mie mi-a placut cheia pozitiva, m-a dus cu gindul (nu's de ce) la La vita e bella
Quarkule, poate ca nu erai in cea mai fericita dispozitie cind te-a lovit reclama aia?
 
Pentru oricine. Dar faptul ca, in fata copilului, transforma dezastrul in prilej de haz ma fereste sa cataloghez individul drept timpit. Total atehnic, daca vrei, OK. Dar nu timpit. La vita e bella !
 
Atehnic, dar a reușit să facă scheletul casei.
E o reclamă de prost gust, nesărată total. Știu, totu-i relativ.
 
Back
Top