Întrebări pe care ni le punem de mult

Numai în cazul în care femeia este neglijentă cu igiena în zona respectivă şi cu modul de wiping (not a joke).
(Sublinierea îmi aparţine.) Scuză-mă, dar răspunsul meu la această idee misogină e: Un căcat! Că sunt favorizate de ce zici tu, da, dar că sunt condiţionate de asta...
Luând în consideraţie faptul că tegumentul penisului este la exterior iar mucoasa vaginală practic la interior, devine discutabil. Şi la frig nu există dilatare vulvară ca să poţi spune că suflă alizeul pe acolo :smile:
O fi mucoasa vaginală la interior, dar vulva nu are sfincter. :wink:

Anyway, poate ne spune o lady dacă se simte alizeul sau ba.
 
Lol, măi hulubei, i-ai făcut pe băieţii ăştia să înceapă cu teoria chibritului. Eu m-aş fi întrebat cum e să naşti, că e cam acelaşi lucru. E imposibil, ca bărbat, să ştii ce simte o femeie. Ar trebui consultate şi ele. Fă un poll unde să voteze doar damele sau fă un sondaj pe PM. :rotf:

Eu ştiam că nu le prea îngheaţă, vorba cântecului:
Măi domnişoară isteaţă,
Nu ţi-e frică că-ţi îngheaţă?
Nu mi-e frică băieţele,
Că am soba-ntre chicere!
:biggrin:
 
(Sublinierea îmi aparţine.) Scuză-mă, dar răspunsul meu la această idee misogină e: Un căcat! Că sunt favorizate de ce zici tu, da, dar că sunt condiţionate de asta...
Favorizate I meant, te cam legi de orice virgulă lately :smile:

O fi mucoasa vaginală la interior, dar vulva nu are sfincter. :wink:

Anyway, poate ne spune o lady dacă se simte alizeul sau ba.
Hai mă, ce Dumnezeu, ai nevoie de sfincter? Doamne-fereşte :biggrin:
Mda, e o idee să întrebăm o domnişoară/doamnă :confused:
 
umm... e ceva in neregula cu ultimele cateva posturi, dar parca nu pot sa pun degetul pe ce e in neregula...
 
Tegumentul penisului, mucoasa vaginala, dilatarea vulvara, sfincterul (anal or otherwise) si alizeul sunt lucruri cunoscute si cred ca merita chiar un topic separat in care sa fie dezbatute mai pe larg :biggrin:.

P.S. Just drop your balls if you wanna cool them.
 
umm... e ceva in neregula cu ultimele cateva posturi, dar parca nu pot sa pun degetul pe ce e in neregula...

La mai multe beri cu prietenii îţi mai bagi ****, o discuţie în termeni anatomici nu are loc pe aici? :smile:

Peştera Muierii ca Peştera Muierii, acum you speak for yourself :biggrin: Sunt cazuri şi cazuri.

P.S.: split? :biggrin:
P.P.S.: nu ştiu ce din semnătura ta e aiurea, cacofonia sau curca ierbivoră :confused:
P.P.P.S.: welcome to XF
 
Cred că întrebării tale îi este alocat alt spaţiu magnific şi neiertător precum faptul că este vorba de o cucufonie şi cred că asta te confuza!
 
Ce e aia "There have been..." ?
În altă ordine de idei - unul sau mai multe sfinctere acolo... WOW!
 
Dragilor, oricât de amuzante ar fi astfel de discuţii, haideţi să revenim la subiecte mai interesante. Mulţumesc anticipat.
 
1. De ce sunt canalizările pe mijlocul străzii (mă rog, cel mai des pe mijlocul sensului de mers) şi nu pe mijlocul trotuarului?
2. De ce lacul Tei şi lacul Plumbuita sunt golite (regulat)?
3. De ce a scăzut BET-FI cu peste 7% mai deunăzi când SIF-urile sunt subevaluate? :frown:
4. Cum pot să ajung în State pe perioada verii fără să fiu nevoit să plătesc o căruţă de bani?
 
Last edited:
si apropo de asta (ca sa nu deschid topic nou) ce trebuie sa fac pentru a obtine o viza pt. State?
 
1. De ce sunt canalizările pe mijlocul străzii (mă rog, cel mai des pe mijlocul sensului de mers) şi nu pe mijlocul trotuarului?
2. De ce lacul Tei şi lacul Plumbuita sunt golite (regulat)?
3. De ce a scăzut BET-FI cu peste 7% mai deunăzi când SIF-urile sunt subevaluate? :frown:
4. Cum pot să ajung în State pe perioada verii fără să fiu nevoit să plătesc o căruţă de bani?

1. Pentru ca multe strazi erau initial mai inguste si canalizarea a fost pe o margine. Cind s-au largit au ramas unde s-a nimerit, in functie de partea (sau partile) in care s-a facut extinderea. In cartiere noi facute mai cu cap sunt pe marginile drumului sub spatiul verde, vezi Drumul Taberei.
4. Daca esti student, cu "work and travel". Daca nu, cu ... avionul :smile: Biletul e cam 800$ (700 EUR) daca il iei din timp, iar viza 100$.
 
si apropo de asta (ca sa nu deschid topic nou) ce trebuie sa fac pentru a obtine o viza pt. State?
Ca student, te inscrii in "work and travel". Ca simplu muritor, e foarte greu. Ca angajat e banal daca lucrezi la o companie multinationala si iti dau de la servici scrisoare catre ambasada ca pleci in delegatie - iti da viza pe 10 ani in unele cazuri. Avea puterfixer un topic de angajari :lol:

Mai exista o varianta, dar nu e aplicabila oricui: daca lucrezi intr-o institutie publica (ex. minister) si pleci in delegatie cu pasaport de servici primesti foarte usor viza.
 
Voiam sa intreb de fapt: "ce pasi trebuie sa urmez", adica "mergi la ambasada, iei un formular, completezi, interviu, etc.". FYI sunt angajat, dar muritor de rand. Vreau sa merg in vizita la unchiul de acolo.
 
3. De ce a scăzut BET-FI cu peste 7% mai deunăzi când SIF-urile sunt subevaluate? :frown:
Marcarea profitului + spiritul de turmă? :biggrin: În plus, nici o acţiune nu creşte continuu. Toate se opresc din când în când să mai ia câte o gură de aer. :tongue:
 
Back
Top