Întrebări pe care ni le punem de mult

O întrebare asa mai random: știe careva cum se numește melodia de la Vodafone când suni la relații clienți și te pune pe hold?
Am stat câteva minute cu melodia/telefonul în ureche și mi-a rămas întipărită.
 
Ala e un clip random gasit pe Yutub, jur ca nu sunt eu (nu am aifon/timp/rabdare). :biggrin2:
 
Last edited:
Pai stai bre oleaca ca n-am facut nimic neprogramat. Inca. :biggrin:
Aveam un voucher la garaj si nu stiam ce sa fac cu el. Cartela GSM e moka de la nevasta-mea iar incarcatorul de masina era deja. Folierea geamurilor era oricum in plan cind se hotara doamna. Grecia a fost doar un impuls.
Consumabilele la masina le-am schimbat ca s-a facut anul iar arcurile ca s-a rupt unul si restul erau ruginite.
Parca asta a fost cam tot zilele astea. :nuts:

Coafura rezista. :angel:
 
Adevarul e ca te puteai urca intr-unul din "MIG-urile" alea de la Moinesti si te duceai linistit pana la Greci. Sper ca nu bati drumul pana pe partea nordica de continent sau Thasssos. Si daca tot esti cu masina sper ca te duci aproape zilnic la o alta plaja si nu stai tot sejurul la plaja din zona unde esti cazat. Ar fi pacat. Grecia e minunata pentru aventurieri si dezamagitoare pentru Euforisti.


 
Si daca tot esti cu masina sper ca te duci aproape zilnic la o alta plaja si nu stai tot sejurul la plaja din zona unde esti cazat. Ar fi pacat.
Exact asta vrea si nevasta-mea.
Din pacate eu fug de soare ca dracul de tamiie asa ca pentru mine n-o sa fie tocma' o vacanta relaxanta. :frown:
 
Exact asta vrea si nevasta-mea.
Din pacate eu fug de soare ca dracul de tamiie asa ca pentru mine n-o sa fie tocma' o vacanta relaxanta. :frown:

Va fi ok si pentru time pentru ca grecii au soare de cand erau mici si au invatat sa faca umbra.
 
Sa inteleg ca sunt singurul care, dupa 12 zile de mare, cand intru intr-un magazin stau agentii de paza cu ochii pe mine ca pe butelie? :biggrin:
 
Sa inteleg ca sunt singurul care, dupa 12 zile de mare, cand intru intr-un magazin stau agentii de paza cu ochii pe mine ca pe butelie? :biggrin:
Cred că ești cam singurul care mai stă 12 zile la mare, da' amu.. :biggrin:
 
Back
Top