Ieftinăciuni de jocuri

Notat. :smile: Mai aștept până mâine să văd dacă mai sunt alți amatori.
(Nu găsesc nicăieri menționat când se termină promoțiile.)
 
Eu n-am decât un tricou pe listă, deci nu se suprapun.
Momentan avem:
Subtotal $146.00
Discount -$10.00
Shipping & Handling (Select Shipping Method - International Priority) $22.21
Grand Total $158.21

Nu mai știu nimic de taxe de vamă, n-am interacționat recent. Eu n-am la ce să renunț să scadă sub 150. :biggrin:
 
In cazul asta scoate de pe lista mea reversible zergling/baneling plushie si suntem în grafic.
Sincer n-am idee dacă ei pun și transportul pe pachet, pentru că teoretic ar trebui sa fie separat de valoarea produselor, dar mai safe așa.
 
De obicei și transportul intră în calculele de taxe/whatevers. Teoretic ar trebui să fie diferit, dar nu prea stă nimeni să calculeze separat.
 
TVA (și accize la anumite produse controlate) se aplică la valoarea de intrare în țară a coletului, care constă în valoarea produselor + taxele de transport.
 
Am primit o notificare că:
Blizzard eSports Tee - Men's
Size
M
* This product is currently out of stock.

Adaug plușul în locul tricoului sau alt size?
 
Din cate spuneam si pe Hangouts: nu mai adauga nimic, e ok si fara tricoul respectiv.
 
Ordered.
Order Subtotal: $130.25
Discount : -$10.00
Tax: $0.00
Shipping & Handling: $20.13
Grand Total: $140.38

Am trimis comanda, n-au dat nicio estimare pentru delivery momentan. Iar pentru customs cred că vedem abia la final, nu?
 
E ok, îl luăm tura viitoare. :biggrin: Mai am și eu un Mischief pe care îl aștept să revină în stoc. :biggrin:
 
Mi-au ajuns plushies zomfg these are cutesies. Purrfect for my awesome bday present. Well, part of it :smile:
 
Back
Top