Ieftinăciuni de jocuri

Gabriela

Dominion
Am un key de Civ5 + Gods and Kings dlc (pentru Steam), pm dacă îl vrea cineva. :smile:

LE: Și Dungeon Keeper 1 e gratis pe GOG (pe lângă încă vreo două seturi de promoții).

Marius '95

Membru Senior
Sugar daddy
Dead Space mi se pare jalnic ca joc. Perspectiva aia 3rd person "peste umar" e criminala.

Gabriela

Dominion
A început iar Insomnia Sale pe GOG.
SPRING INSOMNIA SALE
100 great titles up to 90% off, chance to get free games, limited stock, no sleep
Momentan e Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura ($1.49).

Olivian Breda

Internet marketer
Sugar daddy
Jocurile Blizzard pentru PC au reduceri mari - nwradu blog : http://www.nwradu.ro/2014/06/jocurile-blizzard-pentru-pc-au-reduceri-mari/

"Blizzard a anunțat recent că va vinde, pentru o perioadă limitată, principalele lor jocuri la un preț excelent în România prin eMAG și Altex, reducerile fiind de 40-60%. Nu știu cât va ține oferta, dar prețurile sunt foarte bune, însă sunt valabile numai pentru variantele de PC."

Last edited:

miahi

Wizzard
Sugar daddy
Reducerile Blizzard sunt de obicei doar pentru jocurile de bază/vechi, și asta doar pentru că trebuie să cumperi toate update-urile ca să joci "ultima versiune". Ex: Reaper of Souls nu e redus.

dreamer

Little Devil
Parca e si ala redus un pic (~20%) sau era acum vreo 3 zile...

Gabriela

Dominion
Humble Bundle au câteva zile cu reduceri la jocuri diverse la Store. Se pare că printre ele se strecoară și unele gratis. Momentan e Warlock: Master of the Arcane.

GOG serbează 6 ani și au și ei niște zile de promoții. Din ce înțeleg, azi e promoție pentru jocuri pe care le-au făcut disponibile în primul an, mâine va fi pentru cele din al doilea and so on.

lai

meh
Yay, inca un joc pe care nu o sa il (re)joc vreodata dar sta bine in colectie.
Bine ca macar e gratis.

Top Bottom