Ieftinăciuni de jocuri

Cosmin_C

melomaniac
Io ziceam de faptul ca bundelu' costa mai mult decat jocurile cumparate separat dar... whatever. :biggrin:

P.S. Nici eu nu le am, dar nici nu ma intereseaza, insuficient de RPG pentru mine.

AdrianB1

Membru Senior
Sugar daddy
Promotie pe Steam la Farcry 3 la 30 euro redus de la 50. Merita?

miahi

Wizzard
Sugar daddy
Era și mai ieftin cel boxed, dar văd că s-a dat (preț de Eastern Europe). Jocul e ok, doar cu mici tâmpenii de consolă (gen save când are el chef, controale făcute clar pentru gamepad).

Velkan

Moderator
Promoție pe Steam la seria Assassin's Creed. II + Brotherhood e vreo 10 euro.

Gabriela

Dominion
Introducing the Humble Origin Bundle!
For two weeks, pay $1 or more for this parade of unparalleled games to play on Windows via Origin: Dead Space 3, Dead Space, Crysis 2 Maximum Edition, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Medal of Honor, and Mirror’s Edge. If you beat the average, you’ll also get The Sims 3 (plus 2 DLC packs from The Sims 3 Starter Pack) and Battlefield 3! And for any price, you’ll additionally receive The Sims 3 and Battlefield 3 soundtracks!
Not bad. :biggrin:

Gabriela

Dominion
Au adăugat Populous și C&C: Red Alert 3 - Uprising la Humble Bundle. Codurile sunt disponibile pentru cine a cumpărat deja pachetul.

Am și un -90% pentru Faerie Solitaire pe Steam, dacă interesează pe cineva.

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
Mi-am luat si eu codul azi, nice AMA. In alta ordine de idei: hello fellow redditor!

Gabriela

Dominion
GOG.com - minim $5 pentru 3 jocuri la alegere din listă, cu donații spre Gaming for Good, WWF sau Worldbuilders:
FTL: Faster Than Light
The Whispered World
Pid
Creatures Village
Waking Mars
Botanicula
Incredipede
Driftmoon
Darwinia
Oddworld: Abe's Oddysee

Humblebundle.com - WB Games, donat peste media de ~$5 pentru toate:
Batman: Arkham Asylum GOTY
F.E.A.R. 2: Project Origin
F.E.A.R. 3
Lord of the Rings: War in the North
+
Scribblenauts Unlimited
Batman: Arkham City GOTY

Și weekly bundle pe HB e simpatic, titluri Worms + Alien Breed.

unic

Membru Senior
Faster than Light l-am luat și eu în vară de pe Steam, te prinde și nu te mai lasă, e genul de joc la care sindromul ”încă o tură” revine în forță. Mă simt ca pe vremea Panzer General II :smile:

Gabriela

Dominion
Și încă o promoție pe GOG.com, Fall Insomnia Sale.

Nu găsesc detalii despre ce jocuri sunt incluse sau cât durează.
Oferta constă într-o cantitate limitată de jocuri la preț redus și se schimbă când se termină un lot. Momentan e Don't Starve (66% off) - $4.99.

L.E. A fost un joc free, nici n-am apucat să citesc tot titlul că a și dispărut. :biggrin:

Last edited:

Styr

Follower of the old ways
Sugar daddy
Pacat ca nu le tin si serverele:tongue:

LNT

Meşter Strică-Tot
Sugar daddy
Da eroare de overload cand iti face redirect dupa ce faci cont, dar apoi merge login-ul. Pana aici am ajuns, n-am avut timp de mai mult. :smile:

scristian

Membru Senior
Incercati dimineata la noi, is la pamant cand se trezeste US. Eu am luat azi dimineata si a fost ok. E pana sambata la amiaza oferta din cate retin.

Gabriela

Dominion
Am un voucher de -25% la precomandă pentru The Elder Scrolls Online pe Green Man Gaming, valabil 7 zile de azi (e primit după ce am făcut eu precomandă). Interesează pe cineva?

Din ce am înțeles, se poate folosi pe ambele versiuni:
- Standard Edition, $59.99
- Imperial Edition, $79.99

Unrelated question. De ce apare bălăria aia cu "Posted via Mobile Device"? Pretty sure my monster desktop PC is not a friggin' mobile device at all. Sau se iau în calcul roțile de la carcasă?

Top Bottom