Hard disk WD Green de 1 TB

AdrianB1

Membru Senior
Sugar daddy
Vand un asemenea HDD cumparat acum un an si un pic, nu mai are loc in carcasa (microATX) si sta pe carcasa. Pretul - cat e dispus cineva sa dea pe el, poate face vreo 75% din cel mai mic pret al zilei, poate nu, discutabil.

Livrare doar in Bucuresti si doar pentru membrii mai vechi ai forumului, nu cei inregistrati in ultima luna (daca o fi cineva). Contact aici sau pe PM.

WDC WD10EADS-00L5B1, 32 MB de cache, ~5400 rpm, destul de silentios (in computerul meu nu se aude).
 
Lamurire suplimentara: inseamna vreo 200 de lei. Nu ma intrebati unde se gaseste nou cu 200*4/3 ca nu stiu, in magazine e peste 300 de lei.
 
Îl am io p-ăla, chiar își face banii :biggrin:

Dar totuși, de-aia ziceam să păstrezi WD-ul, prețurile pe GB au scăzut drastic la HDDurile de 1TB :frown:
 
Depinde cum compari, dacă prețul de cumpărare e cel apropiat de lansare...cred și eu că pare drastică scăderea.
 
Îl am io p-ăla, chiar își face banii :biggrin:

Dar totuși, de-aia ziceam să păstrezi WD-ul, prețurile pe GB au scăzut drastic la HDDurile de 1TB :frown:

Daca ala isi face banii inseamna ca foarte curand si WD-urile o sa se ieftineasca corespunzator, atunci si 3/4 spre 2/3 o sa fie mult mai mic, nu?

Nu am ce face cu el, altfel nu il vindeam. Pur si simplu sta acolo degeaba. Sa il bag in alt calculator nu are rost, e doar pentru stocare si imi ajung discurile de 2 TB, nu am asa mult(e) [strike]pr0n[/strike] date.
 
Back
Top