Frigider/ combina frigorifica de care?

Pana la urma luat de blec fraierdei Beko RCNA400E20ZGR, am avut latimea de 60cm si culoarea rosu drept constrangeri. Facuta la Gaesti, asa ca ma bucur ca am sprijinit si economia tarii.
Naspa insa ca nu poti schimba singur sensul de deschidere a usilor (nu ai instructiuni si componente in pachet), asa ca am chemat service-ul. :goofy:
 
Last edited:
În zi de azi nu mai sunt necesare componente diferite livrate în pachet. Componentele care sunt acum montate pe uși sunt făcute să fie inversabile, și nu-i prea greu să te prinzi ce și cum.
 
Well, nu e chiar asa. Cei de la service au zis ca este nevoie de un kit special si vin ei cu el.
 
Sper măcar că e gratis această intervenție. Văd că și frigiderele Indesit de la birou sunt cu kit separat pentru întors ușa, fiindcă italieni.
 
Gratis, bineinteles.
E frumos, imi place. :goofy:

PS: Quark, sa nu zici nimic de praz, a sfarsit sub forma de supa crema de somon afumat. :wink:
 

Attachments

  • 20161122_203453.jpg
    20161122_203453.jpg
    135.4 KB · Views: 58
Abia acum am citit pe aici. Bifat prazul, bifat si pomelo, ce nu inteleg: de ce ai facut greseala de a-i obtura aerisirea (spatele) cu cutiile alea ingramadite deasupra... Scutece? :goofy:
 
Back
Top