Filme, seriale, actori, popcorn

Question: Exista technologie touch screen in 2000? Pe CRT?

Tehnologia touch screen a fost inventata de prin anii '70, iar in anii '80 era deja destul de populara.

P.S. Cateva secvente funny cu Jack O'neil:

 
Last edited by a moderator:
Ba astia cu SG-1, s-a terminat, gata... :biggrin:. Tema episodului ala e atat de fumata (era si un serial de un sezon pe aceeasi tematica, dar habar nu am cum se numeste, am vazut cateva episoade acum ceva timp) incat doar pentru personaje merita sa te uiti...
In alta ordine de idei, am vazut aseara Red. E exact la ce m-am asteptat, un film de actiune cu nimic surprinzator (genul Die Hard), cu ceva umor (genul The 5th element) si care in final mi-a adus aminte doar de cat au imbatranit actorii cu care am crescut... :frown:
 
Vazut 500 days of Summer. Nu comentez scorul foarte mare de pe IMDB, nu e un Comedy/Drama/Romance uzual (deloc comedy), mai ales ca nu am inteles nimic din firul principal*, dar am auzit ca altora le place.

* Pseudo-spoiler: desi teoretic se explica despre ce e vorba tot nu are nici un sens, pentru mine e ca si cum cineva ar explica pe scurt de ce 2+2=5.
 
Ce nu-i clar? Boy meets girl, boy falls for girl, girl doesn't fall back. Happens all the time. Sau e mai complicat de atât?
 
Girl looks to be falling back, cel putin in parte, cat poate, apoi brusc si dintr-o data face fix ceea ce nu te-ai astepta vreodata sa faca, fara nici o logica, fara nici o explicatie decat ca "it happened". Shit happens, but it does not happen.
 
Girl looks to be falling back, cel putin in parte, cat poate, apoi brusc si dintr-o data face fix ceea ce nu te-ai astepta vreodata sa faca, fara nici o logica, fara nici o explicatie decat ca "it happened". Shit happens, but it does not happen.
E femeie, ce altă explicație mai vrei?! :goofy:
 
Mie mi-a placut. E destul de diferit toate comediile romanticoase produse pe banda rulanta in ultima vreme si tocmai lipsa de logica si linearitate ii dau un farmec aparte. Plus ca Zooey Deschanel rulz. :biggrin:
 
Aaammm (sper să nu mă bată nimeni :biggrin:)... Aţi văzut Step Up3? Mie mi se pare cel mai bun din toate trei. Mai ales tipul ăla înalt ce se mişcă ca roboţelul.
 
Back
Top