Filme, seriale, actori, popcorn

Discussion in 'Hobby-uri, artă, cultură, știință' started by Pisoi, Aug 6, 2004.

1. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

Asta cu centura Bacăului mi-aduce aminte de podul de la Brăila. :hihi:

2. Quark

Quark zis şi Brucan Sugar daddy

Aaa, centura e poligonul ala pe care intri cand faci dreapta, cum vii de la Bucuresti. Cred ca am intors masina dupa 50m. Dar asta era acum vreo zece ani. :biggrin:

3. jarod

jarod Super Moderator Sugar daddy

Rezonabil și după al treilea. :biggrin:
    Yup, a fost decent (aseară l-am terminat).

În același registru cu cele de mai sus e și Condor care mie mi-a plăcut mai mult.

burebista likes this.
  4. burebista

burebista Manic Miner Sugar daddy

Băi e beton Preacher cu Geneza lui da' nici cu Happy! și al său unicorn albastru nu mi-e rușine. :biggrin:

5. Quark

Pana la urma ai terminat tot Preacher-ul? Adica pana la finalul sezonului 3?

6. burebista

De mult șefu.
    Acu' mă uit la ce-am scris p'aici. :smile:

7. Quark

Si ce facem cu sezonul 4? Ca feciorii de la AMC vad ca se dau ascunsi... :zbang:

8. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Asta e stilul lor. Si sezonul 3 a fost anuntat mult dupa ce se terminase 2, eu chiar credeam ca nu o sa mai existe un sezon 3.
    http://www.digitalspy.com/tv/preach...-season-4-cast-release-date-trailer-episodes/

Quark likes this.
  9. burebista

Eu sunt convins ca o sa faca si S4 ca e prea simpatic serialul.

Ieri am terminat si Ray Donovan. 5 sezoane x 12 episoade. Mi-a placut (mai putin sezonul 5 unde o cam lalaie da-si revine de pe la episodul 8/9).
    Happy a fost fun pentru mine. Umor negru gen Sin City, batai gen Kill Bill plus inorogul albastru inaripat au fost o reteta cistigatoare. :smile:

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice