Evenimente muzicale şi culturale

Am 4 (patru) bilete pentru vineri seara (7 decembrie) la Sala Radio. Le dau cu draga inima celui care va merge acolo.
Oferta gratis - speciala pentru XF.

Se canta din Rahmaninov. Ala care a murit

PS: ce-i cu cocarda aia de sub nick? Senior stiam ca inseamna dupa 35 de ani :smile:
 
Dar biensur. Cum si unde poti ajunge, pentru numitul transfer?

LE: se mai egzsita doo ":smile:
 
Last edited:
Diseara, de la 7, concert cameral.
Locul: Biserica Anglicana (zona Gradina Icoanei)
Program: muzica de camera din perioada baroca
Bach, Werner, Telemann, Sweelink

Intrare libera
 
Cu mic, cu mare... prin Univers 2013 - 20 aprilie, Măgurele, Facultatea de Fizică
Cu ocazia Zilei Astronomiei şi continuând o tradiţie începută în 2010, Facultatea de Fizică a Universităţii din Bucureşti organizează împreună cu institutele de cercetare de pe Platforma de Fizică Măgurele o manifestare deschisă publicului care are ca scop prezentarea într-un mod interactiv şi atractiv a noţiunilor de bază de astronomie, fizică şi astrofizică.
 
La Izzard eu mă duc în Amsterdam. Când am luat eu bilete nu anunțase încă venirea la București. Iubita mea chiar vine și la Amsterdam, și la București, atât de mult îi place :smile:.
 
Serios? Un tip chiar merita 125 de lei x 500 de bilete pentru o reprezentatie de doua ore? Are you shitting money or just lacking any sense?
 
Sau poate sa ia acest post drept idee de afacere si sa intreprinda ceva in acest sens.
Bineinteles, ceva mai mic la inceput, pe sistemul: "Participarea la acest eveniment presupune o investitie de 25 de lei necesari pentru costurile de inchiriere si cafea"
Dupa 20 de oameni esti pe profit :smile:
 
Serios? Un tip chiar merita 125 de lei x 500 de bilete pentru o reprezentatie de doua ore? Are you shitting money or just lacking any sense?

I am lacking any sense. Iar forumul ăsta se duce naibii, așa, încet.
 
LOL 12000 lire sterline pentru 2h de bla bla. Măcar un concert, ceva, pe-acolo :\
 
Back
Top