Donez un monitor de 15'' si unul de 17''

power1style

Membru
Se da spre donatie un monitor de 15'' si unul de 17'' in stare perfecta de functionare. Sunt cu tub dar se vede impecabil si nu iradiaza sau bronzeaza cum fac altele.

Localitate: Cluj-Napoca
 
Salut, mai este valabil? Am la tara un prieten amarat, a muncit o vara pe rupte la foraje(manual...!) si si-a luat un PC, iar acum i-a crapat monitorul pe care il dadusem, si vreau sa ii fac o surpriza.
Cat crezi ca ar costa transportul pana la Bucuresti?
Daca mai este valabil da-mi te rog un semn si vorbim.
 
Salut, mai este valabil? Am la tara un prieten amarat, a muncit o vara pe rupte la foraje(manual...!) si si-a luat un PC, iar acum i-a crapat monitorul pe care il dadusem, si vreau sa ii fac o surpriza.
Cat crezi ca ar costa transportul pana la Bucuresti?
Daca mai este valabil da-mi te rog un semn si vorbim.

Am eu un monitor 15" Mag Innovision 570FD mai batran dar care inca mai merge. O mentiune totusi: o componenta din el nu a fost protejatata bine la oxidare si ca urmare luminozitatea monitorului a scazut. Odata curatata acea componenta luminozitatea e ok. La Maguay reparatia costa vreo 300 de mii. Nu am mai avut timp sa fac asta pt ca mi-am schimbat monitorul. Cine stie un electonist decent il poate rezolva si gratis.

Daca te intereseaza da-mi un PM/posteaza aici sau mai bine cauta-ma pe YM dupa userul l70_panther.
 
Back
Top