Donatie - Canapea (piesa de mobilier)

Status
Not open for further replies.

spooky51

Obi-Wan Kenobi's cousin
Cum am scris mai sus, donez o canapea, nu auto, o piesa de mobilier.
Este rabatabila, in stare buna, are un singur arc rupt, nu incomodeaza insa, iar jos este cam franjurata de pisici. Oricum este ok si nu e vreun model vechi de pe timpul strabunicii, e un model normal, asa cum sint canapelele acum.
Canapeaua este demontabila in cateva bucati, eu asa am carat-o 4 etaje.
De incaput, cred ca incape intr-un hatchback cu bancheta spate demontata si eventual si scaunul din dreapta soferului. Mai sigur insa intr-o Dacia papuc.
Eu unul nu mai am ce face cu ea, ocupa spatiu degeaba, si vreau sa renovez putin camera respectiva, sa pun un parchet, iar in locul canapelei sa pun pana la urma un dulap sau un birou, asa ca a devenit cam inutila pentru mine, camera e foarte mica, canapeaua e prea mare pentru ea.
Canapeaua vine la pachet si cu un covor persan in stare ok.
Incep facultatile, asa ca ma gandesc ca poate vreun student are nevoie de asa ceva ca sa mobileze camera de camin, si ar fi buna pentru el, e si rabatabila, poate fi folosita ca pat, e pacat sa o las pur si simplu in fata blocului sa o ia mexicanii.
Din Bucuresti pana in Giurgiu sint doar 60 km, nu e o bucata de drum asa mare. Daca doreste cineva canapeaua, sa ma caute pe PM, o donez cu mare placere.
 
Se poate inchide, a ajuns la gunoi.
Din pacate de-abia acum am vazut un mesaj privat de la Jaffar :frown: . In 30 de minute canapeaua a disparut, s-a evaporat mai repede ca acetona.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top