Diverse

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Router D-Link DIR615 rev. D1. Merge cu dd-wrt. Funcționează ireproșabil, l-am înlocuit cu un "gigabit". - 50 lei
Webcam Microsoft VX-800. Albă. E ca nouă, folosită foarte puțin, înlocuită de o surată mai scumpă - 35 lei
Clamp-on hitester HIOKI 3280-10. - habar n-am cât să cer. Dacă există interes, accept un preț propus cu bună credință.
Canon SX150IS, varianta negru complet, ca nou. Vine cu husă, 2 acumulatori AA de 2100 mAh Philips şi încărcător Philips. Se poate instala pe el firmware add-on-ul CHDK. CHDK aduce în plus foarte multe funcţii utile fotografilor creativi. - 300 de lei fix, numai de sărbători.
Sony NZW B162F - 2GB + căștile originale. Fișiere suportate mp3, wma; FM radio, FM/voice recording, baterie 18 ore, cu încărcare rapidă, egalizor personalizabil, funcție bass boost, zappin. Calitate foarte bună a sunetului. Interfață USB + încărcare. Folosit foarte puțin. Cred că mai are garanție la Flanco. - 110 lei.
Prețurile sunt nete (nu includ transport) și ușor negociabile. Produsele au fost folosite în regim de "old man" :hihi: și ca aspect sunt impecabile.
 
Last edited:
Router D-Link DIR615 rev. D1 cu WiFi. Merge cu dd-wrt. Funcționează ireproșabil, l-am înlocuit cu un "gigabit". - 40 lei
Webcam Microsoft VX-800. Albă. E ca nouă, folosită foarte puțin, înlocuită de o surată mai scumpă - 30 lei
Clamp-on hitester HIOKI 3280-10. - habar n-am cât să cer. Dacă există interes, accept un preț propus cu bună credință.
Canon SX150IS, varianta negru complet, ca nou. Vine cu husă, 2 acumulatori AA de 2100 mAh Philips şi încărcător Philips. Se poate instala pe el firmware add-on-ul CHDK. CHDK aduce în plus foarte multe funcţii utile fotografilor creativi. - 300 de lei fix.
 
Routerul stie l2tp / ipsec? Daca da, ma bag eu (dupa 13 iulie) cand revin de la plaja.
 
Routerul ca hardware nu are treabă, DD-WRT știe să facă pass-through la tunele criptate (routare) și mi se pare că are inclusiv serviciu de server VPN (PPTP ca să te conectezi de la distanță la rețeaua ta locală).
 
Probabil că ai dreptate. N-am avut nevoie așa că n-am folosit custom firmware pe el.
 
Fix partea de server VPN (vreau musai l2tp-ipsec) ma intereseaza). Sa faca ce facea Checkpointul ala de 300 de ioroi.
 
Back
Top