De unde cumparam? Secrets Revealed

Signal Compatibility:
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

iPhone 4 latest iOS version before the end of support: 7.1.2
 
Pus Signal. Am fix patru contacte disponibile, toate de pe XF, dintre care pe 3 îi văd și pe Telegram. Deci 100% useless for me. :biggrin:
Aha, d'asta mi-a venit ieri un SMS :biggrin:

q.png
 
Lol, nu. Ne mai spunem una-alta, foarte rar, prin mesaje scrise, uzual. Poți să-mi dai și tu numărul pe PM. :inlove:
 
Ceva dublu adeziv 3M, poate? N-am idee cum rezistă la căldură vara, da' altfel ar trebui să fie cea mai țeapănă fixare semi-permanentă. Și atunci nici nu e nevoie de o prindere în formă de ventuză, poate fi și o prindere plată cu un băț din ăla cu bilă (sunt și de-alea).
Aceeasi problema, incerc sa fac o camera sa stea lipita pe parbriz si pica din cauza ca la temperatura mare provocata de parcatul la soare se inmoaie adezivul si pica agregatul. Unde se gaseste dublu adeziv 3M din ala?

Zicea Quark ca a gasit niste banda Tesa acum 10 ani si ca nu mai gaseste, dar nu gasesc postul unde spune daca a gasit sau nu. Vreau neaparat ceva lat, ca nu sunt prea bun la bricolat, macar 4-5 cm latime.
 
Tesa dublu adeziva am vazut (mai acu o luna) in Carrefour.
Latime de un deget (sic).
Si daca e pe aci, la cot de Dunare, o fi si prin mirifica noastra capitala ...

Dar cea mai dublu-adeziva banda de am folosit-o e cea de la Bison dedicata pentru auto/sarcini grele.
 
Da, chestiile dedicate car tape țin bine. Și de obicei sunt negre, adică nici nu ies în evidență pe parbriz.
 
Unele promoții din cele de mai jos erau disponibile deja pe piață, dacă le căutați separat.
Dar aici sunt la un loc.

GitHub Student Developer Pack - GitHub Education:

There's no substitute for hands-on experience. But for most students, real world tools can be cost-prohibitive.
https://education.github.com/pack
That's why we created the GitHub Student Developer Pack with some of our partners and friends: to give students free access to the best developer tools in one place so they can learn by doing.


De văzut și:
 
Am o vaga impresie ca s-a mai discutat dar nu reusesc sa gasesc posturile/topicul. Trebuie sa trimit un pachet in Nemtia, oare in afara de dhl sau ups care vor 150 de euro, ce alte variante de curier ar fi? Mai stiu de dpd unde ar costa 80 de lei dar mi se pare suspect de ieftin.
 
Back
Top