Cumpăr mp3 player cu card SD/micro SD

Status
Not open for further replies.

miahi

Wizzard
Sugar daddy
Am nevoie pentru un proiect de un MP3 player cu stocare pe card SD sau micro SD. Cu cât mai puține funcții și cât mai simplu, nu mă interesează display, formă, nu mă interesează dacă ține sau nu bateria (va fi făcut bucăți). Dacă aveți ceva de genul ăsta uitat prin sertare, aruncați-l la mine :smile:.
 
Pe la hypermarketuri erau niște jucării noname la cca. 20-30 lei, cu microSD. Greu de crezut că va vinde cineva la preț mai mic. Doar dacă nu ți-l donează. :smile:
 
Asta-i chestia, că până și ce am văzut prin hypermarket-uri au stocare inclusă, și nu SD card. Mai e o soluție să hăcuiesc un transmițător FM (astea au majoritatea card SD), dar nu știu ce voi găsi înăuntru, poate fi un singur chip care face totul și asta nu mă ajută.
 
La Real sunt sigur că am văzut cu uSD. Că am vrut să iau unul pentru un copilandru.
 
Merci. Am văzut așa ceva pe okazii, dar mi s-a părut cam prea chinezesc. Între timp am găsit ceva și am rezolvat problema, când o să am mai mult timp o să explic ce am făcut într-un thread separat.

Mulțumesc tuturor, thread-ul se închide.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top