Cumpăr monitor

Neo

The Good Doctor
Ceva absolut trashy și cât mai ieftin dar să afișeze imagine. Ideal să aibă un HDMI disponibil că nu mai am niciun adaptor. Nu am pretenții de ultra high res dar nici 30'' cu 1366x768. Mulțam fain :smile:

Preferabil București și să fie LCD că nu mai car nimic cu tub pe scări, am o vârstă și nici loc de așa ceva n-am ;D
 
Cat de eftin sa fie? Ma uitam acum de curiozitate, vad ca exista monitoare noi la nici 400 ron. :eek:
Cât se poate de ieftin. Nu vreau nou, va fi ceva temporar până reușesc să-mi iau ce vreau :smile:

Multe monitoare la 400 RON au displays varză și nu au ajustare pe înălțime nici mod portret, de obicei au conectori pe care nu-i prea mai vrei (gen VGA), mă gândeam că în banii ăștia găsesc un IPS sau un PVA folosit cu features de genul :fluier:
 
Ma gandeam ca iti trebuie pentru altceva, nu m-am gandit la asta. Eu ultima oara cand nu am avut monitor l-am conectat la TV si l-am folosit asa pentru un timp. Tastatura si mouse wireless, distanta am micsorat-o nitel pentru ca canapeaua era prea departe. :biggrin:
 
Back
Top