Cumpăr hard disk 80-250 de GB, SATA

Am un Fujitsu 2.5" 5400rpm 80GB (model MHV2080BH) prin sertar, dar trebuie să văd dacă funcționează, că nu mai știu.
 
Ar fi perfect. E pentru un calculator pe care îl folosesc pe motiv de tuner TV, extrem de rar să mai pun câteva filme, așa că criteriile sunt minime.
 
Mai am si eu un Seagate 7200.10 320 gb care sta degeaba de cativa ani, daca nu iese treaba cu HDD-ul lui miahi.
 
În principiu, e prea rapid pentru văzut filme. Mulțumesc de ofertă, dacă nu iese cu miahi, voi analiza alte oferte, dar cumva deja am zis da. :smile:
 
Se pare că HDD-ul meu face doar clanc-clanc, așa că îți recomand celelalte opțiuni :frown:.
 
OK, între două compromisuri - preț mai mare dat de dimensiune hard disk și preț mai mare dat de viteză, prefer viteza. :smile: Discut cu maxu pe privat, o să dureze ceva până voi avea cum să testez hard-disk-ul și să revin cu impresii, așa că moemntan se poate considera discuția încheiată, și voi reveni cu feed-back după câteva săptămâni (trebuie să am un drum la Năvodari vara asta).
 
Am cumpărat un hard-disk de laptop + adaptor pentru carcasă de PC de la maxu, merge foarte bine, l-am instalat într-un PC la Năvodari.

Mulțumesc, se poate închide.
 
Back
Top