Cumpăr ciudăţenii

war4peace

Membru Senior
Nu sunt chiar ciudăţenii, dar dacă nu se găsesc pe nicăieri, probabil că devin :smile:

1. Ochelari de soare cu lentile ROTUNDE (nu ovale, nu dreptunghiulare, în stea sau pătrate).
2. Căşti stereo pentru telefon mobil Nokia 3300.

Oricine îmi poate da un hint cu privire la locurile unde aş putea găsi este invitat la şi cinstit cu beri.
 
Sau Dracula. :dracu:
 

Attachments

  • drakok.jpg
    drakok.jpg
    48.8 KB · Views: 367
Originally posted by Quark
Sau Dracula. :dracu:
Aia sunt ovali. :tongue:

Sigur-sigur nu gasesti la magazine specializate ? Sunt sigur ca in Bucuresti gasesti orice tip de ochelari la orice magazin de profil. Keep searching...
 
Caut de doi ani. Şi în Bucureşti am căutat, de când m-am mutat aici. Degeaba. Toată lumea îmi oferă ovali. Eu cred că au fost interzişi pe piaţă, numai că nimeni nu a aflat încă :smile:
 
Ba se gasesc. Am vazut eu la un magazin d-asta mijto, nu mai stiu daca era Dior sau Lagerfeld sau ceva de genul asta. Si erau la promotie, doar 300 de euro... :biggrin:
 
war4peace, am eu o pereche de ochelari primiţi cadou la un ceas (17.000$ a fost ceasul, deci ochelarii nu-s deloc ieftini nici ei), noi nouţi, în toc scump :biggrin:. Caută-mă :smile:.

Later Edit: Ţi-i dau la un preţ decent, să zicem 250 lei. Azi le fac şi poză :wink:.
 
Last edited:
Back
Top