Cumpar Audigy2 ZS PCMCIA ptr. Laptop

Status
Not open for further replies.
Cred ca ai sanse mai mari sa gasesti ceva pe USB, acolo sunt mai multe alternative. Bafta la cautare, dar nu iti face sperante prea mari - am cautat si eu la un moment dat pentru un amic, si nu am gasit nimic decent pe PCMCIA.
 
Da, stiu ca exista. Pe oferte. Incearca sa comanzi si dupa aia o sa vezi cat de "disponibile" sunt. :frown:
 
Un pic off-topic, dar n-am putut sa ma abtin: Astia cu magazine online sunt DEGEABA. Nu au niciodata nimic. Parca toata lumea cumpara doar CD-uri si dischete.
 
Se pare ca am gasit o oferta fara egal: aceasta placa, noua, PE STOC, la pretul de USD 106,00 plus TVA (deci, la cursul de astazi, cam 3,5 milooane)!!! Nu imi vine sa cred! Astazi ma duc sa o iau. Revin dupa-amiaza cu confirmare!

PS: Scuzati-mi entuziasmul, insa, peste tot, placa are un pret de cel putin 4,4 milioane si/sau NU este pe stoc.
 
Cumparat! I'm a happy camper! Este vorba de varianta bulk. Probabil se refera la faptul ca nu a venit ambalata in plasticul standard Creative caci, in rest, are tot ce-i trebuie. La 3.494.100,- ROLi.

Thread-ul se poate inchide. Multumesc
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top