Cumpăr 8800 GTX/Ultra

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
  • Pret: 100 lei.
  • Modalitate de contact: PM sau mail (shp _ korby pe yahoo punct com), la telefon nu prea pot.
  • Modalitate de plata: La predare.
  • Starea: Second Hand.
  • Garantie: Nu este cazul.
  • Cantitate: 1.
  • Oras: Oriunde în zona Cluj-Napoca - Alba Iulia. Faţă în faţă sau vedem cum rezolvăm de prin alte părţi ale ţării.
  • Modalitate de livrare: Predare personala.


Funcţională.
 
Cred ca am eu un 8600 pe AGP8X dar e vechi de tot, nu stiu daca mai merge cum trebe. Daca ai pe cineva prin Buc. i-l pot da sa ti-l aduca. Moca.
 
Săru'mâna, mulţumesc, dar numai 8800 caut. Am o fixaţie pe plăcile astea şi dacă tot am nevoie de o placă video pt. sistemul secundar... de ce nu? N-aş sta tocmai cu GF210, nu se cuvine. :smile:
 
Si pe mine m-ar interesa, inca am AGP, sistemul meu e un Pentium 4, am un 6600 GT si ocazional mai joc un WoT, care din pacate merge la un 15 fps. Daca se razgandeste Marius '95 si n-o mai vrea sint clientul tau.
 
Nu pricep ce-i cu agitația asta cu sisteme antice, fără măcar un Core 2 Duo placa aia este complet degeaba.
 
E Core 2 Duo. E6700. La 3 GHz. Cu Scythe Ninja. Mini. Pasiv.

Now GTFO! :tongue:
 
Nu mă refeream la tine, ci la domnul cu P4/și/sau M95 :smile:

Oh, ignoranta asta a tineretii !!! Procesorul meu nu este un Pentium 4 normal, este un Pentium 4 F (F vine de la "fermecat"), pe care mi l-a facut cadou personal unchiul meu, care este actionar majoritar al firmei Intel (il cheama Marian Intel, insa eu ii zic "Marinica", sintem foarte apropiati). Pentru placa video AGP as putea sa apelez direct la firma Nvidia, insa celalalt unchi al meu, Nicolae Vidia (probabil ca ai ghicit, eu ii spun "Nicusor", sintem foarte apropiati), este in concediu de odihna la Babadag.
 
Băăăă, nu poate omu' să-și caute 8800 GTX/Ultra fără să urlați unu' la celălalt?
 
Yo dawg, suntem pe XF in caz ca ai uitat. Orice thread deviaza dupa 2-3 postari. :biggrin:
Ah si bine ca mai scrii spuchi ca-mi lipseau cuvintele tale de duh.
 
...
 

Attachments

  • Meme-well-that-escalated-quickly.jpg
    Meme-well-that-escalated-quickly.jpg
    27.8 KB · Views: 36
Back
Top