Criza - v-a afectat? O simtiti macar?

Pune d-ăla de rufe :biggrin:

În altă ordine de idei, Adrian, ai dreptate 99% :smile: Lipsa de experienţă, în schimb, s-a văzut doar în relaţiile cu colegii, pe care nu i-am văzut cum mă sapă.

Criza în postul meu s-a manifestat prin tăierea bugetelor spitalelor, adică principalul target pe care l-am avut eu de îndeplinit ar fi fost imposibil pentru oricine, fiind întâmpinat cu "da, ne place", "wow", apoi continuat cu "moaaa, avem bani, vrem 5 kile d-ăla", apoi la preţul pe 1 kil de aparat începeau să se vaite "n-avem, muică, bani", fapt dovedit cu documente semnate de la minunatul minister Ferrari - "fondurile v-au fost suspendate pe o perioadă nedeterminată" - beat that.

Nu-mi pare rău, pentru că oricum as fi renunţat la post în favoarea meseriei pentru care am făcut 6 ani de facultate si asta chiar din toamna asta. Dar facturile vin si nu pleacă, deci normal că m-am enervat puţin. Oricum motivaţia a fost interesantă ("am nevoie de vânzători"), desi postul era de product manajer. Dar deh :biggrin:
 
Bre, dă-ţi "stepurile" şi cară-te în China, ca mine. :tongue:

Şi eu era să ajung "reprezentant medical" şi mulţămesc bunului Extraterestru că, în ultimul moment, au preferat pe altăcineva. Aş fi fost mulţumit cu nisipul în ochi de acasă, în loc să ajung acolo unde sunt azi.
 
Eu presimt ca o sa simt cu nesimtire simtirile caracteristice crizei. Mai exact, evaluari - canci mariri de leafa - scuze ca nu's bani, ca e criza, ca e nasol, ca etc. Asta in conditiile in care au anuntat ca s-a depasit profitul tinta pe anul asta si ca s-a implinit profetia cvadruplarii cifrei de afaceri din 2005 pana in 2009.
Huo!
 
Am gasit in Auchan la pret vechi. Mi-am facut stoc trei pachete de Somat = 6kg plus 2L de agent de limpezire. Ca pe vremea lu' Ceausescu. :biggrin:
 
Bre, dă-ţi "stepurile" şi cară-te în China, ca mine. :tongue:

Şi eu era să ajung "reprezentant medical" şi mulţămesc bunului Extraterestru că, în ultimul moment, au preferat pe altăcineva. Aş fi fost mulţumit cu nisipul în ochi de acasă, în loc să ajung acolo unde sunt azi.
Bine ma, pt stepuri trebe invatat, nu mai ai vreme de WoW. Si-n state se munceste non-stop ca medic, iar n-ai vreme de raiduri. :tongue:
 
Speaking of weed, criza a mai redus cumva si preturile la aceasta categorie de produse? :goofy:
 
Back
Top