Căști Bluetooth

Olivian Breda

Internet marketer
Sugar daddy
Pe 15 iulie o să fie ceva promoție la Amazon.co.uk (sunt în Londra acum) și mă bate gândul să îmi iau niște căști Bluetooth.

Nu doresc din acelea care se bagă în urechi din motive de sănătate auz.

M-ar interesa la acele căști să aibă autonomie măcar 3-4 ore și să se audă cât mai bine.

Nu cred că m-ar interesa unele sub £30, din motive de calitate pe care o estimez scăzută.

Probabil vor fi, pe parcursul acelei zile, una-două perechi de căști, pe principiul "asta avem, asta cumperi".

Le voi folosi pe stradă/metrou/posibil la sală (nu neapărat)/când alerg.

Opțiunea cu "mergi și ascultă" pică. Iau, testez, returnez dacă e problemă majoră, accept așa cum e dacă nu este.

Sugestii? M-ar interesa fie 2-3 modele, fie niște sugestii generale.
 
Eu personal le recomand pe astea, cu mentiunea ca se gasesc si la noi, respectiv la Altex, cu 230 RON. Le-am cumparat recent: au autonomie 9 ore, conexiunea bluetooth e foarte stabila si buna in general, sunt on-ear, iar calitatea sunetului este foarte buna pentru categoria asta de pret (IMHO). Ti-as oferi sa le testezi pe ale mele, dar parca nu mai esti prin Romania :smile:

Edit: amazon.co.uk link: http://www.amazon.co.uk/Philips-SHB...8&qid=1436948769&sr=1-2&keywords=Philips+5500
 
Last edited:
Mulțumesc de observație, Quark. Sunt neatent de felul meu, și căștile nu mă ajută în această direcție. O să văd cum împac și varza și capra, dar, da, e un risc real.

Mersi frumos de mesaje, SCViper.
 
Back
Top