Canon A410 & HDD Seagate SATA II

Status
Not open for further replies.

|nrg|

Membru Senior
Se vând produsele din titlu.

Canon PowerShot A410 - 300 lei

Cumpărat pe 22 Decembrie 2005, garanţie 12 luni. Stare impecabilă. Se dă cu factură, certificatul de garanţie (la service autorizat Canon, Bucureşti), ambalajul şi accesoriile originale.

Seagate HDD SATA II 7200.9 160GB - 200 lei

Cumpărat pe 14 aprilie 2006, garanţie 24 luni. Stare impecabilă. Numai 124 ore la activ. Se dă împreună cu certificatul de garanţie (la magazinul de unde a fost cumpărat, Ploieşti) şi SeaShield.

Dacă aveţi întrebări vă stau la dispoziţie.
Pentru expedieri în afara localităţii, Ploieşti, se poate trimite prin curier. Taxele se achită de către cumpărător.
Contact: Post, Private Message sau mail (nrg1ro ăt yahoo.com)
 
Magazinul dă cât vrea, cei 5 ani sunt acoperiţi de producător, nu neapărat de magazin.
 
BOCRIS

Momentan am doi candidaţi la hdd. O cunoştinţă şi Neo. Vă dau de ştire pe mâine dacă mai este de vânzare.

P.S. Are vreo importanţă?
 
Are, deoarece sunt unii comercianţi care şi în ziua de azi nu acordă decât un an garanţie (chiar şi la Seagate).
 
Chiar mă întrebam cine în afară de Bocris oferă garanţie 2 ani. Apropo, ai văzut vreodată zburând cu HDD pe jos la ei? Ai văzut cum urlă în gura mare „adu-mi şi mie HDD ăla din compul cu problema aia din service că vrea cineva să-l cumpere”.
Scuze pentru reclama proastă, sunt sigur că HDD nu are nimic şi oricum dacă ar avea, problemele ar apărea în primele luni şi nu după doi ani când se termină garanţia.
 
Originally posted by hulubei
Ai văzut cum urlă în gura mare „adu-mi şi mie HDD ăla din compul cu problema aia din service că vrea cineva să-l cumpere”.
Macar sunt sinceri :wink: :rolleyes: .
 
Se mai adaugă o componentă.

Albatron GeForce 6600GT AGP - 350 lei
Frecvenţe: gpu 500 mhz / mem 900 mhz
~ 8000 pct în 3DMark 2003 pe un Athlon64 3000+

A fost cumpărată de la D.C. pe 28 Noiembrie 2005.
Se dă împreună cu ambalajul şi accesoriile originale, factură şi certificatul de garanţie (36 luni).

P.S. hdd-ul este, momentan, reţinut pentru Neo.
 
Neo, una zice... alta face.

Hard disk-ul este încă disponibil. Mai exact, nu s-a modificat nimic. Toate produsele sunt de vânzare.
 
Momentan sunt reţinute toate produsele.
Vă anunţ, pe parcursul săptămânii, cum evoluează lucrurile :smile:
 
Placa video s-a dat, iar celelalte două componente rămân, în continuare, reţinute.
 
HDD-ul nu mai este de vânzare. Momentan face strip-tease cu fratele geamăn :biggrin:

Alt produs de vânzare. A aparţinut tipului cu placa video. Dacă tot a trebuit să-şi cumpere placă, a trecut pe PCIe
Gigabyte K8NS rev. 2.0 - 110 lei.
A fost cumpărată de la UltraPro. Vine cu garanţie şi accesoriile originale.
 
Toate produsele au fost vândute.
Mulţumesc tuturor pentru participare :biggrin:

Se poate închide.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top