Black Friday - stiti de ceva oferte cu adevarat interesante?

:biggrin: Mult succes cu mantenanta! Eu inca nu am avut timp suficient ca sa-i schimb drum unit. Da' iti pun pe ftp cartea de service. :biggrin:
 
Eu am luat un SSD Intel 535 pt mine.

M-am amuzat un pic de cumparatorii de Intel 540 care au epuizat stocul din acelasi magazin.

Eu avem nevoie de un SSD rezistent la uzura si bine testat asa ca performanta nu a fost cerinta principala mai ales ca modelul ales va functiona pe o interfata SATA 2.

Sotia mi-a zis sa ii iau si ei ceva.

Daca eram la categoria aia de produse i-am luat si cadoul de Craciun.

Mama mea m-a rugat sa ii iau un prajitor de paine si era la 60RON cand era la oferta.
 
Am ales 120 GB pt ca intotdeauna m-am descurcat cu putin spatiu, nu tin filme/seriale jocuri sau alte chestii care sa ocupe spațiu serios. Uzual imi ajung 40GB.
 
Last edited by a moderator:
Eu mi-a luat (inca) o oala sub presiune de la Tefal (200 lei, chiar bun pretul) si o cratita tot de la Tefal, 20 lei (nu am ce face cu ea, dar e buna de back-up, pentru momentele cand le tranteste stapana pe cele vechi:smile:).
Pe astea doua le-am ridicat azi din Baneasa. Am preferat sa le iau eu direct; experientele anterioare cu livrarea n-au fost placute.
Mai am o comanda (un HDD si ceva sistem Big Brother pentru copil) care n-a plecat inca din depozit. :smile:
 
Back
Top