Bere

Vii?

• Total voters
    7
  • Poll closed .

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Telefonul nu merge, iar Google zice „Locație închisă definitiv” :frown: Mergem la Curtea Berarilor? Oktoberfest Pub? St. Patrick's? Hai să ne vedem la 7 în față la Dristor Kebap (centrul vechi) și discutăm atunci.

termita

Membru Senior
Se vine cu jumatati? Happy Pub (Bastiliei)? The Harp (Unirii, spre Tineretului)?

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Am fost 3 oameni in Oktoberfest, unde am vorbit diverse, am ras un metru si ceva de bere nefiltrata, si am vazut live cum grecii ne-au dat un gol. Fu fain, sa repetam experienta, zic, si daca se brodeste in colectiv mai numeros. Intr-o luna vine Neo si ne baga sub masa.

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Am fost 3 oameni in Oktoberfest, unde am vorbit diverse, am ras un metru si ceva de bere nefiltrata, si am vazut live cum grecii ne-au dat un gol. Fu fain, sa repetam experienta, zic, si daca se brodeste in colectiv mai numeros. Intr-o luna vine Neo si ne baga sub masa.
Vă bag sub masă de râs poate, io de la 3 Corona devin 4x4...

Dar vin și-o să consum cantități apreciabile de warm/hot/bubbly beverages în compania voastră :smile:

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Acușa se trezește și termita și pune pozele nefaste cu metrul de bere...

miahi

Wizzard
Sugar daddy
Eu doar m-am lăudat că vin, până la urmă am ajuns la vișeu. Acum mi-a mai trecut...

burebista

Manic Miner
Sugar daddy
Deci asa arata un metru de bere...
Era mai misto daca faceau halbele mai inguste si mai inalte. :biggrin:
Sa va fie de bine.

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
Nice pics. Data viitoare poate reusesc sa ajung si eu :biggrin:

Top Bottom