Bazar hardware, sau „vechiturile mele, bucuriile altora”

Din jumperi se setează tensiunea de alimentare la procesor, frecvenţa şi multiplicatorul. Cel mai rapid procesor suportat este K6-2 la 550 MHz, 5,5x100. Magistrala poate fi setată la 66, 75, 83, 95, 100, 112 şi 124 MHz; corespunzător, frecvenţa AGP se schimbă între 55 şi 82,6 MHz, cea PCI între 27,5 şi 41,3 MHz. Sunt câteva tabele în manual cu combinaţiile posibile.

Manual
 
OK. M-am uitat la poze.
Iti cumpar radiatorul de la Thermaltake si ventilatorul de la Speeze. :biggrin: 2$ da?

PS: Vezi ca mi-ai rezervat sursa KME iar eu vreau UTT-ul.
 
Scuze de confuzie - cea mai silenţioasă e KME, aia e cu turbină, e şi în poze. UTT e cu ventilator standard de 8 cm.
 
Memorii SIMM mi-ar trebui mie pentru imprimanta HP LJ 5N...

Numa' că mi-s departe rău :smile:

Mă uit şi la placa aia cu seriale multe, deşi deocamdată n-am nici o aplicaţie reală în care s-o integrez. Dacă n-o cere Edis0n (sau altcineva cu o idee precisă despre viitoarea ei utilizare) a mea e!
 
neacsudane, ai 2 SIMM-uri de 8M IBM si 2 EDO de nushcatpotsafie la mine. Ţi le aduc cu proxima ocazie.
Poate îmi trebe placa aia cu multe seriale, spun sigur mâine.
L.E. Amu am văzut că neacsudan a preconizat interesul meu în seriale ;:wink: Iniţial citisem doar primul alineat :biggrin:
 
neacsudan, îţi trimit prin poştă un set, să-mi zici câte vrei. Dacă nu ţi-s bune, găseşti tu cui să le măriţi. One dollar prima bucată, următoarele gratis, plus transportul :biggrin: Dacă-ţi ştiam adresa, le trimiteam chiar acum, că în 20 de minute ajung la poştă să iau nişte colete.
 
Şmecher pufi ăsta! One dollar setul, următoarele gratis, transportul 20. :biggrin:
 
Costul cu transportul nu-i de la mine, să înjure Poşta Română (aşa cum fac eu de două ore încoace).
 
Si in concluzie ce mai ai disponibil acolo ? Strikethrough ce nu mai e disponibil la vanzare / cumparare. As fi dorit o placa video pe pci, dar daca n-am vazut topicul la timp, asa imi trebuie.
 
Nu mai pot edita mesajul iniţial, sorry.

Marius a luat amândouă sursele şi coolerul Thermaltake Volcano. Rabbit urmează să primească unitatea CD. miahi va primi placa video Matrox şi placa multiport.

Restul sunt disponibile. Poate te interesează placa video S3 Trio64, e PCI.
 
Dap, placa video pe pci o vreau. Iti dau pm ca sa iti zic cum sa efectuam schimbul.
As dori sa multumesc celor care mi-au ascultat cerinta din postul precendent. E greu de aratat cat de mult m-a miscat treaba asta.
 
Cam târziu cu un update: placa video s-a dat, la fel şi hard discul Western Digital de 5.1 GB. Aştept şi alte solicitări :smile:
 
Back
Top