Avertismentele disciplinare - discuții.

Poți fi sincer și fără să fii bădăran. Ba chiar aș considera că niște amici, chiar și virtuali, merită tratați cu ceva mai multă considerație și respect decât niște necunoscuți, tocmai fiindcă îți pasă ceva mai mult de ei. Iar respectul nu se manifestă prin political correctness, ci prin limbaj articulat mai elevat și cu mai multe nuanțe decât doar cel de bodegă și apelativul „coae”. Că parcă ăsta era miezul prin care se diferenția XF-ul cel elitist de restul interneților, nu?
 
Nişte amici, chiar şi virtuali, sunteţi voi... noi ăştia de mai demult, nu un Dorel apărut pe forum acu' o lună.
 
Spune drept: de câte nopți nu ai mai dormit? You really, really don't get it? :frown:
Eu incă sper că glumești și că totul a fost o farsă.
 
Bre, hai sa recapitulam beleaua. Omu' a zis explicit ca vrea un joc da' nu WoW. Tu hop cu WoW. Omu' a crezut ca-l iei la misto. Si de-acolo s-a rupt filmul.

Parerea mea e ca daca-i explicai frumos cu subiect si predicat de ce WoW toata lumea era fericita. Asa acu' ne-ai dat subiecte de discutie la toti. :biggrin:
 
În acest spirit, nu m-aș supăra, de pildă, să-mi zică Quark: "bă, fraiere, nu trebuia să iei Poco F1, că apare F2-ul după colț!" :haha:
Hmmm, nu vă interesează ce i-aș răspunde?
13818

R: nu primesc sugestii de la cei cu telefoane de când... Lumia. :biggrin2:
Nu te supăra, Q, dar tu ai început-o! :hihi:
 
Mda, wow d'ala n-avem. Dar nici nu-i simt lipsa.

Cu telefonul discutam pe topicul dedicat. :biggrin:
 
Back
Top