Articole şi teste interesante

Nu, doar s-au platit niste patente si s-a decis AMD ca n-ar strica sa aiba SLI pe chipset-urile lor. Nicio conspiratie aici, move along. :goofy:
 
Adica implementeza SLI in chipset, nu inventeaza nici un hibrid SLICF, adica SLI + CF :smile:.
 
Apple angajeaza omul din spatele standardului THX - link. Asta inseamna numai bunatati pentru posesorii produselor merelor otravite si inca un etalon de depasit pt. restul industriei.
 
Pai e diferenta de vreo 2 generatii, nu e ceva anormal. Din cate stiu 660 e mai silentioasa, ca presupun ca asta ar fi scopul - upgrade-urile doar pentru scaderea consumului (adica platit mai putin la electrica) rar se amortizeaza.
 
Dude, mi se rupe dacă e mai silenţioasă :smile: Sunt interesat pe considerente de performanţă şi consum.
Întrebarea e dacă trebuie să schimb sursa sau nu.
 
Nu prea vrei 660 simplă fără Ti în coadă.

De asemenea, da, consumă mai puțin cel mai probabil deci upgrade la sursă pare inutil.
 
As fi rectionat cu "Ba, esti prost?!"... dar imediat pe urma mi-am dat seama ca "Ba, sunt prost". :smile:
 
Nu e pasiv, e plin de chestii Asus, nu poți să asamblezi singur (90% of the fun) și mai costă și $13k. Pass.
 
Sincer aș prefera Alienware oricând chestiei ăleia :smile:

LE: nu prea pricep ce-aveți cu mine, eu îmi construiesc singur PCurile dinainte de-a face cunoștință cu voi :biggrin: Mai puțin laptops, dar la alea nu prea se poate...
 
Back
Top