Articole interesante din presă sau de pe bloguri

Bine, tu explica-mi ce cauta cuvantul "creier" acolo.

Iar ești troll și iar nu citești. Eu înțeleg că-n laborator nu se umblă cu chestii d-astea obsolete care sunt detaliile clinice, dar de la TVP poți face atât embolism pulmonar cât și IMA/AVC, prin embolii paradoxale. Știu, complicat.

Mai măi Icecub, the inquirer ca sursă? :smile:
 
Iar ești troll și iar nu citești. Eu înțeleg că-n laborator nu se umblă cu chestii d-astea obsolete care sunt detaliile clinice, dar de la TVP poți face atât embolism pulmonar cât și IMA/AVC, prin embolii paradoxale. Știu, complicat.
Pai e complicat rau. Mai ales ca-ti da si poza individului. Nu ti se pare prea roz colorat ca sa aiba defecte de sept?
Hai s-o luam altfel: Tu cate persoane cu defecte de sept ai vazut pana acum in afara sectiilor de chirurgie si ATI?
 
S-a discreditat complet când a zis că MacBook Air-ul nu-i bun că nu are keyboard layout UK.
 
Da. E ceva irelevant.

Am citit și restul articolului și e mult mai bun decât părea la prima impresie. Cum a putut să înceapă cu mizeria aia, nu știu.
 
I am a big believer that if you focus on things that matter, like your brand identity, the soul of your company, your organizational culture ... blah, blah
Pupa-l-ar tata de Steve Jobs wannabe. What a load of bullshit!
 
Back
Top