Articole interesante din presă sau de pe bloguri

ipman

Membru Senior
Nu pot decat sa zic LOL. Nici macar nu inteleg cum blocheaza ei 5G, ca licitatia pentru frecvente a fost adjudecata demult. Dar ma rog, poate-s eu prea inginer.

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
O să pună niște abțibilduri în geam, de-alea cu beculeț care să absoarbă radiațiile, și cu mesaje de protest. Și se va trage la sorți un câștigător, ca la promoția Maggi.

Olivian Breda

Internet marketer

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Este posibil. Este una din destinațiile care îmi plac ca idee, deși va trebui să învăț limba nu văd asta ca o problemă majoră. Am deja cunoștințe medici acolo :smile:

ipman

Membru Senior
Limba nu e usoara, dar nici imposibila, dar nu asta e un obstacol. Toata lumea vorbeste engleza, exceptiile oricum nu sunt interesante.

Quark

zis şi Brucan
Sugar daddy
Scria pe undeva că în US, Herbalife are de plătit o amendă de 200 de milioane de USD, pentru prostirea prostimii proaste. Doamne ajută să-i amendeze pe toți impostorii care vând minciuni. Desigur, cu trimitere și spre zona audio. :smile:

ericsics

Membru Senior
Sugar daddy
Da, in 2016. NY Post vorbea despre efectul devastator avut de settlement dupa un an, in 2017: ”Herbalife still strong, despite $200M settlement”

Top Bottom