Animale de companie!

Matrimoniale:
Mâţă neagră, caut motan necastrat pentru relaţii intense de scurtă durată.

Mică publicitate:
Fotograf, caut mâţă cu pisoi mici pentru shooting.

Spam:
Aşa se fotografiază mâţele :tongue:.
 
Nu face nimic dăunător, afaik. Era la modă acum câţiva ani, alături de Neko sau cum se numea aplicaţia aceea care făcea să apară un pisoi ce fugărea mouse-ul pe ecran.

Problema e că sunt cam plictisitoare de la un punct, măcar pisica din MSOffice are un repertoriu mai bogat când vine vorba de acţiuni/mişcări. :smile:
 
Cea mai frumoasă pisi pe care am văzut-o vreodată, până şi la capitolul voce. Imho, of course. :smile:

Şi probabil că aş fi furat-o, dar n-a stat. :biggrin:
 

Attachments

  • pisi.jpg
    pisi.jpg
    181.6 KB · Views: 165
Cea mai frumoasă pisi pe care am văzut-o vreodată, până şi la capitolul voce. Imho, of course. :smile:

Şi probabil că aş fi furat-o, dar n-a stat. :biggrin:

Ai cumva poza aceea la o rezolutie mai mare? O vreau pe desktop.
Este pur si simplu divina pisicuta aceea.
 
Last edited by a moderator:
Ţi-o dau doar dacă promiţi că încerci să scrii cu literă mare la început de frază/propoziţie şi să foloseşti corespunzător semnele de punctuaţie. :tongue:
 
Sincer, nu avem nevoie de astfel de reacţii şi nici de perseverenţă într-o greşeală de care ţi s-a tot spus. Ca să nu ne mai chinuim, te calmezi, te corectezi şi încerci să te integrezi în comunitatea noastră sau ne luăm rămas-bun pe cale amiabilă? :wink:
 
Rabbit: era doar o gluma si atat. Mi s-a parut umpic comic ca a raspuns ca va scrie cu litera mare la inceput de propozitie printr-o propozitie ce incepe cu litera mica.
Mai mult nu zic, sa nu supar lumea.
 
Back
Top